Ya acaba yarın bir mucize olur da şu Real'i yener miyiz?:(

ya aslında onların C.Ronaldosu varsa bizimde anıyla şanıyla Burak Yılmazımız var:) anel di mariaları varsa bizimde melomuz var mesut özilleri varsa bizimde drogbamız var:) neimiz eksik onlardan ben cok fark yemeyiz diyorum hatta beraberlik bile olabilir sizce?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|0
    0|2
  • top yuvarlak her şey olabilir

0|0
    0|0
  • cıkk kaybediceksiniz

1|1
    0|0
  • evi arabayı satıp beraberrliğe basın şans :)

0|0
    0|1
  • inşallah reali yeriz bitiririz canım galatasarayım benim

0|0
    0|0
  • yenemesekte savaşmamız bile yeter cimbombom <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ilk yarı 1-1, ikinci yarı 2-1 yeneriz...

yenemesek de canımız saolsun

burda geçeriz turu..

geçemesek de yine canları saolsun

ezilmeden oynayalım da gerisi önemli değil...

ben inanıyorum geçeceğimize...

0|1
    0|0
  • 9 orana 200 lira attırmayın bana ! !

1|1
    1|2
  • :D neyimiz eksik deyince söylememe gerek var mısence ? :D inşallah kazanırsınız sonucta ülkemı temsil ediyor ama cook zor 3.1 real alır o macı yarın görürsünüz :)

0|0
    0|1
  • cok kotu bir skor olmazsa kendi evimizde neden olmasin bisr seyler yapilabilir..

0|1
    0|0
  • Real bütün şampiyonlar ligi maçlarında gol yedi kendi sahasında gs mutlaka gol atacaktır ama real madrid bütün şampiyonlar ligi deplasmanlarda en az 2 gol atmıştır yani orada mutlaka 2 ya da 3 gol atması gerekir.

0|0
    0|0
  • valla kıbleye dönüp mum yaktım secde edip ilahi söylüyorum davul çalıp çanı bekledim ezanla duamı birleştrdim yarını bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • Valla ne yalan söyleyim ben 4 tane atmalarına razıyım..

0|0
    0|0
  • bir fenerbahçelinin avrupada galatasarayı destekliyorum demesi; delikanlı adamımda ara sıra i*neleşiyorum demesi gibi birşey. baştan kaybetmişsin ronaldoyla burağı kıyaslayarak. burağı sowla almeidayla hatta abartıp mario gomez lewandowskiyle felanda kıyaslada ronaldo ne lan . ronaldonun yanına messiden başka biriyle kıyas yapman futbol cahilliğidir

0|0
    0|0
  • valla hiç ümitlenme ben bir maçın öncelikle kim yenceğine iddacıların verdiği orana bakarım şampiyonlar ligi maçı gs 9 oran reala 1.10 +7 10 oran veriyorsa real maçı rahat kazanıcak böyle düşünüyorum hea bu dediğimde olucak gece görüşürüz :)

1|0
    0|1
    • -1 veren arkadaş gsli belli :D

Yükleniyor... ;