En yakın en en en yakın arkadaşım bana teklif etti ya bu ikinci erkekler neden böylesiniz?

Bundsan öncede başka bir en yakın erkek arkadaşım bana teklif ewtti o işi bitirdim ondan sonra bu çocukla zaten yakın arkadaştık ve çok çok samşmileştik Şu an enn en yakın arkadaşım ya çoğu kızlardan bile yakın ama oda bugü teklif etti.Ona düşünecem dedim çünkü herşeyimi biliyor çok yakınım beni sürekli güldüren hayata bağlayan bir arkadaşım ama nasıl aşkım derim ben ona ya bilmiyorum siz erkekler neden böylesiniz?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bu muhabbeti anlamıyorum. Çok yakın arkadaşınla çıkıp uzun süreli ciddi ilişki istemiyosan anlarımda dürüst birisini arıyosan en yakınında tanıdıgın insanları neden tercih etmiyosunuz da elin p.c lerinde arıyosunuz bunu ? Sonra üzülüp en yakın arkadaşınıza dert yanıyosunuz?

Ben bu zamana kadar hep en yakın arkadas oldum ama kızların mantıgı bu değilmis anladım. Karaktersiz olmayıda tercih etmiycem kızlar için ne halleri varsa görsünler. İyi kızlarda var yok değil ama sizin gibiler çoğunlukta.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• asıl siz neden böylesiniz. hayatınız boyunca güce tapmak ve sizi üzen insanlarla mı çıkmak zorundasınız. bunla ilgili bir eğitim mi alıyosunuz. her bir zaman sizi el üstünde tutacak birini istemeyip, kırıp ağlatıp üzecek birini bulup hayatınıza sokuyosunuz. o çocuğu kabul etsen seni ölümüne sever. ama sen gidip napacaksın nerde bir it kopuk var onu bulup sırf senden istifade etmek isteyen o adama yıllarını harcayacaksın. bu hikaye farklı zamanlarda farklı insanlarla hep sürüp gidiyo genç bayan. ilk değilsin

0|0
    1|0
  • gönül bu kuzum, madem güzel bir arkadaşın kabul et bir şans ver, ateş ile barut işte yanyana durmuyor, çocuk zamanla aşık oluvermiş sana.. ne var bunda, hem içini dışını biliyorsun, abla, kardeş muhabbeti geçmedi ise bence o kadar abartma en azından bir şansı hakediyor, bir bakarsınız evlenmişsiniz, ki abla kardeş muhabbeti yapan arkadaşlarım evlendi Allah bozmasın müthiş mutlular ve birbirlerine inanılmaz bağlılar... ,) siz kızlarda neden böylesiniz ki bu size ters geliyor ?

0|0
    1|0
  • aslında kanka deyimi burada işin içine sıçıyor erkek arkadaş deyimi de sıçıyor . bir kıza sadece sevgili gözüyle bakacan ya da o kızla hiç konuşmayacan . o erkekte aynı beim gibi düşünüyodur ahmette mehmette kızlar erkek için erkekler kızlar için yaratılmıştır . hadi bakalım bunuda inkar edin ateistler .

0|0
    0|0
  • çok yakınsan güzel vakit geçiriosanız sevgili olduğundada güzel vakit geçirebilirsiniz

0|0
    0|0
  • şu kezbanlıklardan bir kurtulamadınız gitti ...yakın arkdaş olmak aşka , ilişkiye birlikteliğe neden engel olsunki yani bundan daha doğal ne olabilir en azından birbirini tanıyor biliyorsundur ...nasıl bir saçmalıklar dünyasında yaşiyorsunuz anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaşın olsun olmasın birisi senden hoşlanmış gerçekten

bi erkek samimi olduğu kız arkadaşına 3 günlük eğlence için bakmaz

sen hala diyosun neden böylesiniz diye istemiyosan erkeklerle arkadaşlık da etme olsun bitsin

0|0
    0|0
  • E ne yapsın çocuk o kadar yakın olunca hoşlanmış sevmış senınle olmak hayata senle devam etmek ıstıyor belkıde suçmu bu. Belkıde senın suçun erkeklere o kadar yakn davrandıgına gore

0|0
    0|0
  • erkekten kıza dost olmaz bu dşnceler cıkar ortaya

0|0
    0|0
  • duygular işte

0|0
    0|0
    • Sende olmazsada karşıdakinde olabilir,yakında sana aşık oldum derse şaşma hiç :D

• Sen ondan daha cok istiyosun belli :D buraya yazip egonu tatmin etmeye calismissin sadece

0|0
    1|0
  • demek çocuk seni sevmiş güzelde vakit geçiriyorsunuz bundan daha iyisini mi bulacaksın

0|0
    0|0
  • Sen sor diye böyleyiz cınım.

0|0
    0|0
  • yakın arakadaşın içindeki samimiyetiyle sana doğruları söylemiş sana karşı açık sözlü olmasımı seni rahatsız etti ne güzel işte sen onu tanıyosun oda seni tanıyo o seni olduğun gibi kabullenebilmişken sen niye onu kabullenemiyosun en yakın arkadaşın erkek sonuçta ib...e olsa dahamı iyi herşeyini bilerek kabullenen nadir bulunur.

0|0
    0|0
  • Siz neden böylesiniz. Sevgili olmak için (sevmek için) illa uzakta veya az tanışıyor mu olmak lazım ?

0|0
    0|0
  • ona aşkım demiyecen de kime diyicen. nasıl bir mantık bu. kızla erkek arkadaş olamaz. sen tipsiz biriyle çok samimi olabilir misin? imkansız.

0|0
    0|0
  • Sen ne bekliyordun anlamadım . Erkeklerin cogunun cıkarı olmasa yakın arkadaş falan olmaz.

yani yakındır zamanla hoslanır. kızlarda da böyleleri yok mu simdi. ne demek erkekler neden böylesiniz. sacma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• demek ki sen de ona karşı bişeyler hissediyorsun,yoksa bir kız yakın arkadaşı diye ve yüzünü güldürüyor diye bir erkege düşünecegim demez=) hayırlısı=)

1|0
    0|0
  • yakın arkadaş olmanız aşka engel değil ama şimdi çok yakın arkadaşsınız diye de sevgiliyken de cok iyi anlaşacaksınız diye bir sey de yok.. Yani ya cok iyi anlasıp cok mutlu bir çift olacaksınız ya da ayrılırsanız sadece sevgilini değil en yakın arkadaşını da kaybetmiş olacaksın.. Çok iyi düşünüp karar vermelisin..

0|0
    0|0
  • Kadınlar ve erkekler arkadaş,dost olamaz anlayın şunu artık..

0|0
    0|0
    • Diyoosssunn anasını satim 6 yıldır çok sevdiğim bir kız arkadaşım dostum var !

neden ben ona farklı bir duygu beslemiyorum ?

• Bakalım görelim ne olacak ama sanmam çünkü olgun bir insan öyle birşey yaparsada benim tepkim ne olur bilemem :)

• en en en yakın arkadaşına biraz fazla yakın davranmış olabilirmisin acaba? :)

0|0
    0|0
  • sana yeminle en çok erkekler iyi anlaşırdım ama artık kapandı o devir neden hepsinde yanıldım bende hatta çok mesafaliyim artıkk feminist duruma düştümmm sevmiyorumm onları ne varsa annende var:)) yakın arkadaşlık

1|0
    0|0
  • Asil sen niye bu Kadar safsin? Erkeklerle kizlar normal arkadas olamazlar iste niye hala anlamiyorsun?!

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;