Sevdiğiniz kişiyi başkasının da çok sevmesi sizi üzer mi.o kişiye çık aradan dicem

benim konuyu biliyosunuz.eski eşimle tekrar brlikte olmk istiyorum.beni halla çok sevyo.ama zaman lazım bişylern düzelmesi için.birlkte olduğu kişi de en az benm kadar istiyor onu.ondan daha fazla istediğimi nasıl belli edicem ya..o kişiyle konuşcm artık.çıksın aradan

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• seviosanız birbirinizi neden ayrıldınız? bana sorarsan diğer erkeğe çık aradan demek sana düşmez sonçta isteyerek ayrılmışsınz ne hissederseniz hissedin.tercih eski eşinizindir.o kimi isterse onunla devm eder haytına.siz eski eşinizi sevdiğinize ikna etmeye çalışn

0|0
    0|0
    • ikna etsem dönermi sence.biraz da çevre baskısıyla ayrılmk zorunda kaldım.hatalıydı hem de büyük.bildiği içinde bişy semedi.ama hala beni seviyo.çevredende biliyorum.ortak tanıdıklardan.sadece brz sabret diyolar.zamana bırak.çünkü hala seni seviyo dediler.

• geçmişte hatayı o yaptı ben değilki.olayları kaldıran ben oldum.insan sevmese de eski eşini sevsede başkasını isteyebilirmi sence

• ben hatadan dolayı demedim.eğer hatası yüzünden çok fazla kalbini kırmışsanız demek istedim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;