Sizce arar mı? El verin çözelim şu işi:(

benimle gayet ilgili olan sevgilimi biraz haksız yere ilgisizlikle suçladım.buraya kadar haksızım biliorum:) ama nerdeyse 3 gündür adam ne arıo ne mesaj atıo üstelik en son bn mesaj attım yani.neyse en son arkadaşımla konuşmuş ayrılmayı düşünmüorum bir soğukluk girdi sakinleşmeyi bekliorum demiş yrn arıcam demiş aramadı herif tabi bnde de hiç ses soluk yok sizce ararmı ararsa ne yapmalıyım

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilinin yaşanan bazı durumlarda dikkat ettiğinizde(ki gerçekten şeytan ayrıntıda gizlidir) yaptığı yorumlardan, verdiği tepkilerden, onu gerçekten tanımaya başladığınız andan itibaren olabilecek olgudur. tabii ki herkes için geçerli değildir bu ama bu noktada bir kendini beğenmişlik, otu çöpü eleştirme, her şeye kulp bulma görülürse soğuma başlamış demektir. artık eskisi gibi olmanız çok zordur her an kendinizi sıkmanız gerekir. zordur insanın bunu kendisine itiraf etmesi ama artık yollar ayrılmaya başlamıştır ve geçen her güne yazıktır. aslında soğunulan şey sevgiliden çok yürektir ve insan yüreğini sımsıcak tutmadıkca hiçbirşeyin anlamı yoktur hele ki sevginin

0|0
    0|0
    • bravo kardesım cok guzel yorumlamısssın aynen öyle oldum sımdı sadece duygusal degıl umutsal bakıorum yanı umut etmıs bırkere gunahına gırmek ıstemıyorum bendekı sevgıyı maffettı sırf onun sevgısıne saygı gosterıyorum sevgı mevgı bırakmadı

• teşekkürler kardeşim çok saolasın bence senin yaptığın çok mantıklı bırak insanlar ettikleriyle kalsın

• yapamıyorsun ben farklı bırıyım ben terketmeyı sevmıyorum ama bunda nekadar uzulecegımı dusunsemde vallahı tekmeyı o atsa sevınıcek vazıyeteyım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• hala erkeğin aramasını bekliyorsun. bırakın şu gururu kardeşim ya. 2 tarafta birbirini alttan almak zorunda. yoksa ilişkide hep sorun çıkar. birbirinizi alttan almayı bilin. bırak gurur yapmayıda mesaj at. heyecan biterse, soğukluk girerse, ne yaparsanız yapin eskisi gibi aşk yasayamazsınız

0|1
    0|0
  • haklııı adam ben bu yuzden kafayı yedım sende adama kafyı yedırt o belkıde yolun basında sen böle yapmaya devam eder ısen herkez serkan degıl sanmıyorum sabretsın

0|0
    0|0
    • ay ne kadar acımasızsın.valla bir arasın hiç ilgilenmicem onla

• ewet bncede.saol sende sıkma canını şimdi kapris yapar ilerde harşey yoluna girer mrk etme

• sende saol umarım

• sonuc husran olucak gıbı ama bılemedımkı sen ara annem

1|1
    0|0
    • arıycam demiş ya hüsran olmaz blki.

• kadınlar kadınlar kadınlar . dunya laf etsemde aklından gecenı yapıcagın ıcın kendımı uzmuyorum :) sadece ıyı deyıp gectım ıyı geceler cano

• saol kardeş :)

• telefonu aç aradığınız kişiye şuan da ulaşılamıyor de :)

0|0
    0|0
  • bu neyin inatı birbirinize seviyorsanız o aradı bu aradı gibi davranışlar içinde bulunulmaz ki. gerçekten merak ettiysen durma ara hemen...

0|0
    0|0
  • kavgamı ettınız durduk yeremı aramıyo?

0|0
    0|0
    • kavga çıkardım bn eskisi gibi güzel sözler sölemiosun falan dedim bir kaçgün alttan aldı en sonunda durum bu

• acaba yrn günaydın die mesajmı atsam

• pişam olmucaksan at bakalım

• arar biras bekle...sabret... suç sendeyse .. özür dilersin olur biter...

0|0
    0|0
  • Bence sımarıklık yapıyım derken goz cıkrmıssın azcık ))

0|0
    0|0
  • ararsa fırça at önce..sonra ben de suçluyum falan de..

0|0
    0|0
  • gönlünü al

0|0
    0|0
  • Suçlamasaydın çocuğu yazık. aramasını beklersen çok beklersin sen ara

0|0
    0|0
  • tamam abi :) arar merak etme

0|0
    0|0
  • bence sen aramalısın çünkü suçlu sensin. o niye arasın ki onun kalbi kırılmış.

0|0
    0|0
  • arayabilir ararsa görüşüp konuşalım de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgisizlik öyle değil böyle olur gördün mü şimdi hık

0|0
    0|0
  • bnce o arayana kadar sen arama aradığı zamanda olumlu ol ve haksız olduğun konular için özür dile

0|0
    0|0
    • bencede.tabi ararsa ah

• yok aslında hiç büyük bir kavga değildi bu tepkiyi beklemiodum hatta kavgadan sonra aradı napıosun die 2 saat sonra bn aradım ama soğuk konuştuk hep sonra dayanamadım seninde canın sıkılmıomu böle iken dedim gayet hadi barışalım falan dicektim adam cevap bile atmadı

• hmm dedğim gibi ararsa özür dile söyledklerine pişman olman olmanı istediği için aramıyodur zaten

Yükleniyor... ;