Hayatınızda olmaz olsun dediğiniz insanlar var mı?

Bir dönem üniversitede Burak isminde Angaralı bir arkadaş vardı. Bununla birlikte dolmuşla gidiyoruz. Tıka basa dolu içerisi bizimki oturdu bir yere, lan yaşlı mı var bayan mı var hiç s... değil elemanın, kalkıp yerde vermiyor. Neyse bunun başında kafayı eğmiş bir biçim de yolculuk ediyorum. Hemen arkasında da böyle çıtı pıtı çok güzel bir kız var. Bir yandan muhabbet ederken diğer taraftan da kızı kesiyorum. Karşılıklı devam eden bu bakışmalar sonunda hanım kızımız " yaa paardooon çok sıcak oldu cımı açtırabilir misiniz" diye bizim elemana dürtmesiyle. "hah ne cam mı " önünde bulunan muhtemelen 90 yaşında olan ve yaşadığından şüphe duyduğum amcaya omuzu delercesine dürterek " gardaaaş camı açsana la" dedi. Kıza bir daha dönüp bakmadım. Bu arada amcamın tipi de şöyle bir şey link

Yine bir gün içmeye gittiğimiz de kantarın topuzunu kaçıran bu arkadaş. Aldı rakı bardaklarını, bize doğru fırlatıyor. Durduramıyoruz da iti, kafamıza gelen bardakları bir şekilde savuşturduktan sonra bindirdik bunu arabaya. Bu sefer de ayaklarıyla tavana vuruyor. Hemen hemen her gün kavgaya karışan ve yine bir gün girilen bir kavga da karşı taraftaki kişinin elindeki bıçağı alabilmek için saldırmam sonucu kolumu boydan boya sıyıran bıçak yüzünden uzun zaman kısa kollu elbiseler giyememiştim. Sağ olsun bu arkadaş arada bir arayıp insanlardan soğutur beni "Angaradaymışın gardaşım niye haberim yok?"

"İnce bir işim vardı birader öyle bir kaç saatliğine gelmiştim"

" Bir daha ki sefere gelince haberim olsun da seni sarı tutkuya götüreyim. Ne günlerdi gardaşım hep hatırlar özlerim sizi."

" olur birader gideriz hatta sen orada birine kafa atarsın, kavga ederiz bu sefer adamlar s.. tahtamızı sende rahat edersin bende..."

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle arkadaşlarım yok neyseki ama bir kuzen var bende uzaya tur düzenlense parasını verip ilk onu göndericem:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çook var s*ktirolup gitmiyolarda

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;