Yaş farkı konusunda ne düşünüyorsunuz?

erkek 5 yaş küçük ama olgun birisiyse ne düşünürsünüz? ben hep çok karşıydm bir güne saniyeye bile hala karşıyım ama siz ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler:
çocuk çok şirin ama tam istediğim gibi biri ama işte çok yaş farkı var :(

0|0
825

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• yaş aralığı ile alakalı. Sen 23 o 18se sorun olabilir ama sen 30 o 25 ise pek bir problem yaratmaz..

0|0
    0|0
    • 21-26 yaş aralığı fazla değil mi sence

• :) herşeyin hayırlısı olsn

• Benim nişanlım benden 5 yaş büyük olgunluk olunca sorun yok sorun yaşta değil başta oluyor :)

0|0
    0|0
  • bazı ınsanlar dıyor yok erkek buyuk olmalı yok oyle boyle alakası bıle yok yaşın hiçbir önemi yok eğerki o erkek gerçekten olgunlaşmışsa ya olgunlukta farklı bı kavram cocukta olgun olucam dıye kendını kasmasın yanı yerı gelıcek eglenıceksınız yerı gelıcek gulup mutlu olucaksınız yanı benım ıcın cok mukemmel bırsey bu ayrıca sen onu tamamlarsın o senı yerı gelır sen ona nasıhat edersın yerı gelır o sana ve genc erkek daıma ıyıdır bende mesela kendımden buyuk bır bayan en fazla o da 5 yaş yanı durum ve şartlara göre senın kı gıbı mısal ıste neyse bence kımsenın ne dedıgıne bakma erkek arkadasınlada konus ve devam ettırın mukemmel olur ..

0|0
    0|0
    • tanışmaya karar verdk ama bşlmyrm korkyrm

• Kendi yaşlarında şirin biri yok mu? Meraktan soruyorum

0|0
    0|0
  • olmaz kesinlikle ezilir senin yanında yaş farkından dolayı ileride sorun olur sizin için

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı olmaz bence . o kadar takılacak birşey yok

0|0
    0|0
  • bazı zaman bayanlar erkeği düzenleyebiliyor bence olgun bayan olabilir no problem

0|0
    0|0
  • olgun olduğunu neerden çıkardın?

0|0
    0|0
  • erkegin yasi / 2 + 7 = kadinin yasi

0|0
    0|0
  • keyfine bakk..

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam