Galatasaray B genç takımına çagırıyorlar ama...

Merhaba Arkadaşlar 7-8 yaşından beri ailemin istegiyle sürekli kulüblerde futbol oynuodum ve gerçekten yetenekliydim Ama yetenegimi Karaktersiz Hocalar Yüzünden Kullanamadım Gerçekten uzun hikaye ama kısa şekilde anlatayım Ben Şu ana kadar oynadıgım futbolda Hep Galatasaray Alt yapısında oynadım hocalarım beni çok beğendi ve hemen 15 YAŞINDA Galatasaray Yıldız grubuna çagırdılar orda attıgım goller çalımlar asistlerin hatti hesabı yoktu ve beni 16 yaşımda C genç grubuna götürdüler Galatasarayın ordada kariyerim iyiydi ama Babamı Kaybetmiştim sonaradan izin alıp hemen gittim en az 1-2 ay yoktum üzüntü felan işte sonradan gittigimde hocalar malasef seni tekrar alamıyoruz yeterince alt yapı var saten dedi ve lisansımı istedi tekrar ama lisansımı kaybetmiştim şimdi hiç sansın yok dedi çünkü gelen yeni hoca eski hocam değildi ve yeni hocam beni geri yolladı eski hocamı hemen aradım dediklerini söyledim benim yapabilcegim bişey yok dedi ve ben sinirimden ne yapcagımı biledim günler ağladım şimdi 18 yaşındayım 19uma gircem telefon çaldı yeni hoccam arayıp senin lisansını tekrar yapabiliriz saten takım boşaldı dedi ama ben futbol oynamayı unuttum hatta en az kaç kere sigara içmişimdir kim bilir şimdi gidsem olurmu arkadaşlar lütfen düşüncelerinizi yazın bir koşuyorum hemen yoruluyorum sigara yüzünden beni mahvetti o hocayada sinir oldum saten ne yapmam lazım YARDIM EDERMİSİNİZ ?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum,oyuncak etmiş resmen. Kadro dolu gelme,kadro boş gel. Ama kafaya takacak bir şey değil bu kendini gösterince bunları unutursun. Kondisyonun zamanla düzelir. Hiç mi sigara içen futbolcu yok. Kondisyondan yana sıkıntın olmasın. Çık göster kendini Galatasaray`da görelim seni.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sigarayı bırak. Yetenek varsabir iki ısınınca düzlirsin

0|1
    0|0
  • git kendini göster allah yardımcın olsun bir iki antremanla açıgı kapatırsın

0|1
    0|0
  • o önce sana bir baksın da sonra nasıl koştuğuna onlar karar versin,ama bu fırsatı kaçırma derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de Galatasarayda Oynamayı Çok İsterdim.Sigarayı Bırakıyorsun.Düzenli Koşu Yapıyorsun. 1.5 Ay İçinde Bütün Ciğerindeki Mikroplar Temizlenir Ter Atar Hepsini.Bol BOl Su+ Turp İç Ve Ye.Zorlanmassın.Geleceğin Bu. İpin Ucunu Tut Bırakma. Parçala Gitsin. Yakışırr.

0|1
    0|0
  • şansını denemen lazım üstad ayrıca sigarayıda bırakman gerek :)

0|1
    0|0
  • git kardeş belki yeni genç yeteneğimiz sen olacaksn

0|1
    0|0
  • oo özet geçseydin

0|0
    0|0
  • Git o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;