Bayanlar bir erkeğin nasıl yaklaşmasını sever?

Aşaağıda ki maddelerden farklı bir şey düşünüyorsanız yorumlarınızı yazın lütfen .. Tabi bu arada erkeklerde düşüncelerini söyleyebilir illa kız olmak gerekmiyor .. Deneyim denen bişeyde var ..

• Ağırbaşlı olacak uzaktan bakıp karizmatik hareketler yapacak ..
    A seç
  • Sinsi sinsi bakacak çarpıcı olacak keskin bakışlarla önce beni etkileyecek ..
    B seç
  • Bir kaç heraketle gözüme çarpmayı başaracak evvela .. Hele bir marifetlerini görelim .
    C seç
  • Cüretkar hareketler beni baştan çıkarır .. Göz kırpma , öpücük atma tarzı şeyler mesela ..
    D seç
  • Oldum olası fazla meyletmeyen erkeği sevmişimdir .. 1 bakış yeter gerisini ben getiririm .. O kaçsa bile ben kovalarım .
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Ağırbaşlı olacak uzaktan bakıp karizmatik hareketler yapacak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

0|0
    0|0
  • Özgüvenli, ağırbaşlı ve erkek gibi olacak. öpücük yollayan ancak apaçidir..

0|0
    0|0
  • takla atarak

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • şıklar birbirinin aynı gibi... şunu diyim sakin olsun allahı seven konuşmayı ıkı mantıklı cümle gursun.

0|0
    0|0
    • işte işin aslı orda .. O aynı gibi görünen en çok hangisi sana yakın onu de vbana hele

• Allahını sevdiğini nasıl anlayacaksın ilk dakikada?

• B o zaman en yakın o..

• şıklar kötü

bakmasın bu iş olmaz

0|0
    0|0
    • şıklar kötü değil zor biraz .. kızları tanımak istemek .. bunların hepsi vardır ama çoğunluk ne istiyor onu bilmeliyim .)

Erkekler Ne Diyor 3

• şu testlere bir seçenek koyun, cevapları görmek için geldim diye. oy verip sonuçları saptırmayalım :)

0|0
    0|0
  • Ne fark eder.

0|0
    0|0
  • öpücük atma

0|0
    0|0
Yükleniyor...