En iyi spor hareketleri?

Bütün vücut için spor hareketleri biliyor musunuz ya da
mesela karın bölgesi içim en iyi çalışan hareket bu falan yazarmısınız diğer bölgeler içinde?

0|0
2444

En İyi Erkek Görüşü

• Deadlift ve barfiks heryeri çalıstırır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• kardiyo egzersizleri tüm vücudu çalıştırıyor.

https://m.youtube.com/watch?v=vwXzXpmwFG4

0|0
    0|0
  • Youtube'da vardır

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • mekik, şınav, plates, statik güç çalışmaları, step, squat (ilerde ağırlıkla yapabilirsin şişe vs) barfiks demiri alıp barfiks yapabilirsin yani bir sürü sürü var :) ama bir spor akademisi öğrencisi olarak söylüyorum ev haricinde mutlaka koş yürü birşeyler yap

1|0
    0|0
  • Mekik yap.

1|0
    0|0
  • Sınav mekik barfiks bu üçü en temeldir. Bunlarla vücudun kalçadan yukarısı çalışır. Ev imkanlarıyla tabi 😀

0|0
    0|0
  • komando dansıdır

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • Youtubeden egzersizlere bakabilirsiniz

1|0
    0|0
  • mekik şınav

0|0
    0|0
  • uçar tekme turna tekniği ve kaplan vuruşu

0|0
    0|0
  • Eee ne yapalım yani?

0|0
    0|0
  • Osurmak (Yapılan araştırmada osurmak için kasılan insanları 720 cal. (kalori) veriyorlar.

Kanepe üstünden atlamak (Yine yapılan araştırmalarda kanepe üstünden atlamaya çalıştığında düşüp kafayı çarpan insan sayısı oldukça fazla. Çarpmanın etkisi ile bayılıyorsun ve yaklaşık 6-7 saat yemek yemiyorsun buda kilo almanı engelliyor.)

Burnunu (varsa) pipine, yoksa pipi yerine kullanabileceğin bir şey bağlayıp ona değdirmeye çalışmak. (bu harekette bel, boyun ve karın kaslarını çalıştırdığı gibi, omuzda kanat dediğimiz olayın çıkmasını sağlıyor) (KSA)

0|0
    4|0
    • nerden alıntı yaptın bunu ?

• Alıntı? Kafa mı buluyorsun? Bunlar tamamen benim yaratıcılığım. (KSA)

• En iyisi ve en zoru "Insanity Workout" :)

0|0
    0|0
  • İp atlamak

0|0
    0|0
  • squat, deadlift, bench press, military press. fullbody fitness olarak aratabilirsin.

0|0
    0|0
  • Squat ve deadlift 👌

0|0
    0|0
  • tranbolin al

1|0
    0|0
  • Ab pulldown favorimdir.

0|0
    0|0
  • Sizin için squat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 23

• https://www.youtube.com/watch?v=cEvzL2exAxkhttps://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ&feature=related

özellikle 8 dakikalık olan çok yoruyor insanı. bak madem azmetmiş 3 kilo vermişsin. yeme bir şeyler köyde. mekik çek bol bol. bir de linkteki hareketleri yapmadan önce olduğun yerde koşuyormuş gibi yap yaklaşık 5 dakika falan. ısın biraz. çünkü mekik falan çekersen kaslarını incitebilirsin.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim. gerçekten ilk link baya zor ve karın kaslarını son derece çalıştırıcı gibi.

• Bütün bölgeleri çalıştıran hareketler
    Şınav, squat, plank, ip atlamak, lunch

0|0
    0|0
  • uygulama var 30 gün die onda var indir

0|0
    0|0
  • mekik öneririm eve cok isime yaradi.. bacak hareketleri cabuk yag yakan hareketlere bak bunlar disinda dans edebilirsin evde zumba vs.. ama en önemlisi hergün 45 dk yürüyüs yap sekeri ekmegi abur cuburu kes kendinden

1|0
    0|0
  • Yanında gelebilecek biri yok mudur?

Yerinde olsaydım dedemi zorla alır dağlara çıkarırdım..:))

Yediklerini eritmek içinde mekik çek bol bol.Ayrıca yememeye de özen göster.Senin elinde netice de ne denilebilir ki?

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan öyle köyü çok seven biri değilim. sırf dedemler için gidiyorum köye. dediğin gibi yememek benim elimde. kilo vermek için çok uğraştım bunu düşünürek yememeye çalışıcam :)

• Karın için mekik, makas, plank olabilir

0|0
    0|0
  • Kardiyo

0|0
    0|0
  • Böyle düşünüyorsan yani hareketsiz kalıp yemek yiyeceksen ,verdiğin kiloları alırsın . Bence ölçülü ye

0|0
    0|0
    • az ve sık sık yemeye çalışıcam.

• Squat en faydali

0|0
    0|0
  • Yürüyüş

0|0
    0|0
  • Squat + mekik

0|0
    0|0
  • yoga kesin

0|0
    0|0
  • Koşu mekik lunch gibi..

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Ben 15dk ısınıyorum üzerine 4x20squat yapıyorum 4kg dumbell ile 20basic 20sumo 2kg dumbell ile 20 prisoner kendi agırlıgımla 20 4kg dumbell ile deadlift 20de lunge 2kg ile yapıyorum 10dk bunlar sürüyor 15dk da but workout yapıyorum youtubedan 10dk da bacak çalışıyorum 10dk da karın çalışıyorum 10hareket mekık cesıtlerı x20 etti sana 60dakika akşamlarıda yatmadan 10dk kol çalışıyorum bilmiom faydasını görürüm inş

0|0
    0|0
  • spor yapmıyor galiba kimse

0|0
    0|0
  • Squat yapiyorum

0|0
    0|0
  • Squat ve mekik cek

0|0
    0|0
  • Squat yapıyorum :)