Bir kız sizden hoşlanırken başkasıyla çıkarmı?

mesela hoslandıgınız bir kız var onunda sizden hoslandıgını düsünüyosunuz bakısmalar kesismeler vsvs sonra bir bakıyosunuz sevgilisi var, nedir bu sizce? kızlar hoslandıgınız biri var diyelimki eger size gelip teklif etmiyosa ya da herhangi bir atraksiyonda bulunmuyosa ne yaparsınız elinizdeki tekliflerden birinimi degerlendirirsiniz yoksa beklermisiniz?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu olayı yaşamıştım sevdiğim çocukla hep bakışıyorduk onunda bana karşı ilgisi var gibiydi o sırada başka bir çocuk bana çıkma teklifi etti ve ben reddettim sevdiğim çocuğu bekledim ama onla da bir şey olmadı sonra düşününce keşke çıkma teklifi edenle deneseydim diye düşündüm bir daha böyle bir şey yaşasam teklifi değerlendiririm.Hayat beklemek için kısa.Anı yaşamak gerek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• beklemeninde bir suresi vardir o sureyi uzatmamak gerek tamam uzaktan bakismak kesismek guzeldirde bir sureden sonra bunalirsin

0|0
    0|0
  • Bence seviyorsa zaten başkasıyla çıkmaz ama bazı durumlar harç

0|0
    0|0
  • Erkekler nasıl değerlendirirse kızlarda öyle yapar.Ama ço...ok sevdiği biri varsa yapmaz.

0|0
    0|0
  • buna benzer bir durumu yasiyorum. biraz daha gelmezse secenekleri degerlendirmek lazim diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızların neyapacağı belli olmaz önceden kestiremezsin. Çok zekiysen neyaptığını belki anlarsın.

0|0
    0|0
  • çıkmaz. 2 kişiyi de idara eder. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;