Ben size ne dedim c*neyt demedimmi ne düşünüyorsunuz hakem performansı hakkıında?

Ben size ne dedim c*neyt demedimmi ne düşünüyorsunuz hakem performansı hakkıında?

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Caner ve Volkan Sen kırmızı, kaleci Volkan da sari görmeden bitirdi bravo Cüneyt Çakır

Kırmızı görseler maçın skoru bu olmazdı
    Neyse kaybedilen birşey yok Trabzonu yenince yine alırız liderliği

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanka ne diyon sen😃 İlk yorum asdfg

0|1
    0|0
  • Pavayı veven düdüğü çalav çocuklav.

0|2
    0|0
  • Golü Cüneyt mi attı.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sakin olun tamam yenildik ne var ya dünyanın sonu değil ki bu hala biz öndeyiz ben günler öncesinden dedim beşiktaş iyi değil diye ne yani bu berbat futbolla mı yenecektik adamları Cüneyt mi soktu adamları o pozisyona bence başta şenol hoca oğuzhan olcay olmak üzere herkes şapkasını eline alsın düşünsün. Taraftarda q7 deyip dursun adam maçın en kritik anında kalas gibi vurdu dışarı attı. Bence biz ilk önce oyuncularımızı iyi analiz edelim sonra hakemlere kızalım. Cüneyt hoca kötü yönetti doğru ama kimse kadıköyde kırmızı vermez fenere bu böyle ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • İkinci yarı yakaladığımız pozisyonları atabilsek 4-1 biterdi. Tamamen şans onlardaydı.

0|1
    0|0
  • oldum olası aynıydı sevmedim inanmadım inanmıycam adil tarafsız olduğuna

0|2
    0|0
  • Marcelonun eline yorumun ne
    beck in tabanina yorumun ne
    rvp nin penalti pozisyonuna yorumun ne

ilk yarida 4luk olacaktiniz sansiniz korudu takimindaki aciklara yorum yapmiyorsun hakem. diyorsun el. insaf barcanin tr subesiyiz diyen takim ilk yari ezldi resmen top goremedi nerdeyse 2. yaridada klasik Fb hareketi skora yatma olayindan biraz kivilcim yaptiniz ama ordada bir cacik cikmadi

0|0
    0|0
    • onu dün beyaz tv de izledim hepsine yorumum şu
      marcelo değil delgado o ilk göğüs sonra eline çarpıyor herkes penaltı değil dedi
      beck kırmızı haketti ama öncesinde caneri atmadı caner atsa öyle birşey olmuycaktı zaten.
      rvp penaltısına has fenerli abdülkerim dediki persie atak bittiğini anlayınca kendini yere attı penaltı değil
      al kardeş var mı lafın?

• q7 pozisyonunda q7 ile caner teması bile yok q7 sarı verdi
      peki caner hatalı sarı verdi orda diyelim caner en az 3 sarı almalıydı maçta onlara ne diycen
      olcay vermedi marcelo verse kıyamet kopardı ondan vermedi

• olcay in pozisyon u ac izle bak herifin top oynamakla alakası yok o anda gözler topali ve topu takip ediyor topalin yoluna doğru kendini atiyoe Fenerium alt tribundeydim hemen onumde oldu pozisyon penaltı ile alakasi yok

• 23. haftada Beşiktaş yense şampiyonluğu kesin gibi bir şey olacaktı. Tabiki buna müsaade verilmedi. Klasik fener yalaması türk hakemi.

0|1
    0|0
  • Objektif yaklaşın cüneyt maçı tolere etti istese iki takım da 9 kişi bitirirdi

0|1
    0|0
  • Ga. vatsarayli hakemden ne beklenirki , futbolun katilleri hakkimizi yedi srefsiz

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum fakat yapmıstır yine bir ibnelik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;