Fenerbahçe Braga yı eler mi?

Fenerbahçe Braga yı eler mi? Kura nasıl sizce -.- Fenerbahçe Braga yı eler mi?

• Fenerbahçe eler
    A seç
  • Braga elenir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fenebahçenin Braga yı eleyeceği kuranın iyi bir kura olduğu gibi bir genel kanı hakim ekseriyette , futbol şansıda yanlarında olursa neden olmasın dimi ama bir üst tur -.-

0|0
413

En İyi Kız Görüşü

• Rahat eler fenerim ya.

0|1
    0|0
    • aynen pembe bir üst tura yakınız gibi kahven soğuk değil sıcak sıcak iç ayaklarını uzatıp sırtında yastık-.-

• Tabi arada değişiklik iyidir :D

• kesinlikle iyidir katılıyorum sana pembe

En İyi Erkek Görüşü

• Bir beşiktaş lı olarak Fenerbahçe'yi bir sonraki turda görmek şimdiden mutlu etti beni bence her türlü eler

0|2
    0|0
    • erken konuşmak doğru değil bence iyi kura katılıyorum buna ama rakipte turu geçmek için istekli olacaktır sonuçta

• martta izleyeceğiz artık inşallah turlar...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Adımızı çeyrek finale yazdiracagiz!

1|1
    0|0
    • inşallah futbol şansıda yanında olursa bu iş olur bence

• Eler bence

0|1
    0|0
    • sende bu işin arkasındaysan bende inandım eleriz pembe :D

• Uyuzluk etme mavi gizli 😁

• deme öyle pembe gizliligimi yüzüme vurma lütfen -.-

• fenerbahce eler

0|1
    0|0
    • aynen pembe -.-

• ay tamam izin veriyorum mavi lanet olsun bendr ki bu insan sevgisine 😪

• ben işte o insan sevgiline güvendim pembe-.-

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah herkese kurada fb şansı versin , bizim aksimize genelde en iyi kurayı çekerler.10 tane üst düzey takim varken bragayi çekmek şanstır

Akilli oynanirsa elenmyecek takım değil , daha önce Beşiktaş nuno gomesli yıllarda yenmişti...

0|1
    0|0
    • maçlar martta göreceğiz sonuçları ama kura konusunda şanslı oldugmuz konusuna katılmıyıyorum şampiyonlar ligi elemelerinde ingiliz çeken bizdik önceki senelerde genel olarak takmlarımız kuralarda şanssız bence kısmen gs şanslı diyebilirim az da olsa kura konusunda

• Kolay geldiği için tuh demedim darısı başımıza dedim , avrupada düşmanlık yapmayı sevmem

• doğrudur böyle düşünmen güzel darısı başınıza aynen

• O sona kalan Dortmund mu çıksın isterdin Braga mı... Bence çok şanslı bir kura çektik eleriz eleniriz onu bilemem ama o kadar güçlü ekip arasından Bragayı seçmek kura şansımız oldu... İnfentino keli olmayınca demekki iyi kuralar çekiyoruz :)

0|1
    0|0
    • aynen infantinonun gelmemesi büyük etken o olsa dortmuntu çekerdi -.-

• Eler gibi. İyi rakip gelmiş.

0|1
    0|0
    • kura iyi gerçekten ama kolay mı göreceğiz aceleceliğe gerek yok bence

• Sadece braga çıktı diye demedim ki.

liverpool-m. united
      tottenham-dortmund

Yani iyiler gidecek her türlü.

• liverpoll - m united maçı izlnir valla üst düzey maç olur rakipler 8 de zorlu olacak haklısın etap etap bakalım genede hele bir geçsinde sonrasına bakılır

• Eler tabiki baboş bizki 2012-13 'de lazio'yoyu Çeyrek Final'de elemiş yarı finale kadar çıkmış bir takımız bu sene avrupa ligi finali oynarız :)

0|1
    0|0
    • bu turu geçip 8 e kalmak çok iyi olur bende istiyorum bunu

• o ilk maç neydi direklerdeden dönen toplar çok talihsiz elndik adamlara

• aynen baboş bu sene final oynar kupayı kazanırız inşallah

• dibine dibine gomer hemde

0|1
    0|0
    • elemesi tek isteğimiz zaten iyi kura gerçekten futbol şansı fenerin yanındada olursa olur bu iş

• hallederiz yeğen :)

0|1
    0|0
  • braga zor takım değil rahat eler

0|1
    0|0
    • inşalah diger rakiplere göre iyi kura tabiy ki ama portokiz takımlarına karşı şansı pek tutmuyor gibi benfica maçı vardı iyi oynayıp elendiğimiz

• bu soruya sadece fb liler cevap verir diye bir şey yok genel bir soruydu bu eşleşmeden kim tur atlayarak çıkar diye sordum yorumun için sgl

• tamam sorun yok rica ederim :D

• eler :) ama çeyrekte elenir :D

0|1
    0|0
    • iyi kura bu tur için infantino olmayınca takımlarımız iyi kura çekiyor -.-

• 2-3 kere yaptı aynısını

• tepede bir dümen dönüyorsa bile biz futbolseverler olarak işin futbolundayız takımlarımızın vrdukları goll olsun ne diyelim kim çıkarsa sonuna kadar mücadele etmek sporun tabiyatında var ve sonuna kadar gitsinler artık

• Rahat eler. Braga zor bir takım değil.

0|1
    0|0
    • Zor bir takım dediysem bu fener için zor değildir. Gs liler biz olsak biz de eleriz diye düşünmesin. Yeriniz ptt çünkü eheheh

• 4 4 2 çıkarsa her türlü eler. Tek forvetle gol bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Moskova maçında da golleri souza atmıştı zaten.. Bence fernandao ve persie yi birlikte oynatmalı.

• tam bir oturmuş kadro yok habire teknik direktör oynamalar yapıyor bakıcagız artık ne olacak

• Valla son 3 te dormund la tottenham kalinca braga helva gibi geldi :D

0|1
    0|0
    • aynen öyle infantinoyu federasyon başkanı seçselrde o çekmese kura hiç -.-

• fb kadar ballı bir takım görmedim

0|0
    0|0
    • sebep niye öyle dedin kuralarda ballımıyızdır öyle mi düşünüyorsun -.- bence infantionun olmaması şansışı bu

• niye eşleşmesin ki ihtimal yani

• la tamam tamam sana bşy demedm :D sen devam et

• Gollü maçlar olacaktır iyi olan turu geçsin

0|1
    0|0
    • aynen öyle iyi oln kazansın futbol şansı tabiy ki fenerbahçenin yanında olsun diyelim -.-

Yükleniyor... ;