Ks'de birbiriyle sevgili olanlar, birbirinden hoslananlar

Ks de birbiriyle sevgili oldugunu, birbirlerinden hoşlandigını, konustuklarını bildiginiz veya yorumlardan sorulardan anladıgınız üyeler var mı ? Veya yakıştırdıgınız? İsim verin gizliden yazın farketmez. Hadi bakalım

0|0
317

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Taktım kafaya, alıcam o böbreği...asdsadsad

2|0
    0|0
  • Öyle birşey çok zor yahu görmüyorsunki kız profilinde bir erkek olabilir ya da tam tersi olabilir o yüzden sanal ortamda zor.

0|0
    0|0
  • valla benim ne beğendiğim olmadı kimseyide görmedim yakın olurken vardır illaki ama görmedim:)))

0|0
    0|0
  • hiç dikkat etmedim ya

0|0
    0|0
  • siz ciddimisiniz..bu sitede tanışıp sevgili olan olmuşmudur..inanmam valla..

1|0
    0|0
    • Neden olmasın. Benim dikkat ettigim yorumlarından anladgm 1-2 kisi var

• O ne yeniliyormu? Neye benziyor?

0|0
    0|0
  • yok kanka ya ne gezer

0|0
    0|0
  • arada söliyen oluyor biriyle tanıştım etkilendim diye falan ama pek inandırıcı gelmior sonuçta sanal ortam

0|0
    0|0
  • benimde hoşlandığım biri var hatta dedim güzelsin filan teşekkür etti fakat bir daha ses soluk çıkmadı kızdan :(

0|0
    0|0
  • yok daha neler acaba nasıl oluyor bı tarıfı var mıbu olayın

0|0
    0|0
  • olsada olur olmasada! :P

0|0
    0|0
  • nickini kulagima fisilda yaziyim kanka daha kolay olur simdi iki saat bekleme

0|0
    0|0
  • ben aşık oldum bileni en iyi cevap seç :/

0|0
    0|0
  • ben biriyle aynı yerde oturuyorum ekledi beni bakalım konuşcaz

0|0
    0|0
  • Var da neden burda söyleyeyim ki. Burda yazdığımı görünce, "Ben de senden hoşlanıyorum" mu diyecek sanki o salak ?

1|0
    0|0
    • O salak mı hoşlandıgına eminmisin?

• Pardon, yanlışlık olmuş. "Soğuk ve uyuz" yazacaktım...

• Kimmis valla çok merak ettim

• Sevisen var.

2|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Yavsayanlar da dahil mi bu soruya?

1|4
    2|1
    • şekil 1.5 a: kupa kızı şortun çok güzelmiş ya vücudun da hoş. ilerde de sevişelim.acaba ben şimdiye kadar kaç kişiye yavşamışımdır .

• hadi az laflayalım ^^

• Aga her gün bu soruyu kim için soruyorsunuz.Asın yazıldı mı barii

0|0
    0|1
  • evet cok hoşlnyrm burda gordm konustk gzlı kullncydışu anahh ahh nerde acaba capkın cocuk :D

0|0
    0|0
    • Sen de şu an gizlisin. Bu gidişle buluşamayacaksınız sanırım. :)

(Ne konuşmuştunuz, söyle de bari belki ordan anlar "kendisi" olduğunu...

• msn'si varmış işte, daha ne istiyon. Ordan mesaj yazabilirsin veya bir gün elbet online yakalarsın. O başka avların peşindedir sanırım; yoksa kimse aniden msn'de bırakıp toz olmaz.

• yok hacı ya nerde msn de yakalayamyrm adam toz oldu ulan elbet geri döner kesn baska av peşindedr adı herifff

Yükleniyor... ;