Evde yapilan egzersizlerle zayiflanabilirmi?

Yaklasik 2 aydir calismadigim icin 51 kilodan 59 kiloya geldim. Insanlarin kilo almissin lafindan midem kalkti. Ekmegi ve 6 dan sonra yemegi kestim ve 2,5 lt suyu ekledim. Evde basen, kalca ve karin egzersizleri yapiyorum. Haftada 2-3 kere 45 dakika yuruyus yapiyorum. Boyle zayiflanabilirmi?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Metabolizmayla çok çok alakası var

1|0
    0|0
  • Kilo vermek sadece vücuduna giren/çıkan kalori miktarıyla alakalıdır. Agirsaglam. com'dan ünlük kalori ihtiyacını hesapla, sonra günlük kalori ihtiyacından 200/300 kalori aşşağıda bir beslenme programı oluştur kendine (örnek: kalori ihtyacın 2000 kaloriyse 1700 kalorilik beslenme uygula) Bu şekilde vücudunda kalori açıkları yarata yarata kilo vermeye başlarsın. Buna birazda spor eklersen bu süreç hızlanmış olur. Hiçbişe anlamadım ne diyo bu çocuk dersen özelden mesaj at yardımcı olıyım :D

0|0
    0|0
    • Kalori hesaplamayi duymustum anladim😁 yalniz fitness e yazilinca uyguluyim demistim

• Ordaki okuz gibi yiyen ben oluyorum :D

• Bana yardımcı olabilirsin 😂😂 @nicomedia41

• Evet baya kilo almışsın 😃 yürüyüş değilde haftada 3 gün 30 dakika koşsan daha iyi olur ve ekmeği sadece sabahları ye 6 öğün yap küflü gıdalara beslen yemeklerden önce yarım litre su iç koşudan yarım saat öncede şekersiz kahve

0|0
    0|0
  • Agirlikta calis

0|0
    0|0
  • Evet ama beslenmen bol proteinli ve az kalori içermeli.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet kesinlikle hemde

1|0
    0|0
  • canım nasıl kilo aldın söylersen sevinirim çok sıkıntı yaşıyorum bu konuda bende 51 kiloyum 55 olmak istiyorum hazirana kadar Bu arada zayıfladığın gibi selülitde kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;