Abi kardeş olayına ne kadar katılıyorsunuz?

çalıstıgım iş merkezin de geliş gidiş muhabbet ettigimiz işletmeci bir abi var zamanla muhabbetimiz ilerledi hiç bir yanlısını görmedim hadda faydasını gördüm.erkek arkadsımla tanıstı falan. dertlesmeye basladık hadda iş sonraları bazen kısa yürüysler yapıyoruz iyi geliyo bana fikirleri destegi falan gecen gün cok sıkıntlı bir iş günü gecrdim ona anlattım hakaten dedigi gibi çıktı hersey falan o evli 3 çocuklu aramızda 15 yas falan vardır. iltifat falan ediyruz birbirimize hosuma gidiyo syledikleri hakaten duygusal birsey ne kendimde ne de onda hissedyrum ama nedense bazen ayıpsıyorum kendimi abartmamam lazım aslında bugun o grüsmek istedi iş snrası canm sıkkın dedi yani bu tarz seyleri duyuyoru falan etraftan insan ister istemez kafa yoruyo.. ama herkeslede kafa dengi lunmuyo kimin sana iyi gelecegini bilemiysun ki yakın arkadas gibi devam etse sakıncası olurmuki yaaaa

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• bence bırak sonu kötüye gidiyo.. erkeklerden dost olmaz..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• hahaha

bu abi kardeş işini geceksin bir kere

bu konuda kimseye inanmam

elbet birşeyler olur

sakın saçmalayıp elin evli adamına gönlünü kaptırıp

yuvasını yıkma yuvan olmaz

0|0
    0|0
  • etkilenmeye başlamışsın ondan

0|0
    0|0
    • burada yazdıgım için mi bu düsünce insan hiç birini takdir edipbeyenemez mi normal sekilde bu normal değil mi

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşın olabilir ama sen hoşlanıyor gibisin. Duygusal birşeyler var diyorsun bu tehlikeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;