Cmylmz:adamın dibi.En beğendiğiniz repliği ne bu adamın?

bayılıyorum bu adama,parlak zekasına,espri yeteniğine falan.Siz ne düşünüyorsunuz?En sevdiğiz repliği nedir?Sevmiyen var mı onu merak ediyorum(:

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• "orgeneral bana "evladım sen çok komi...""bak bana evladım deme" dedim o parmağı aldı kırdı burayı bir alçıya aldılar. tekrardan "evladım..." "bak bana ikidir evladım diyosun.(eliyle 2 yaparak) bu parmaklarımı kırdı burayı bir alçıya... yok alçı yok bu sefer buraya bir pens attılar burdan yırta yırta deri gitti."

:D :D

0|1
    1|0
  • kaptan, gemi yalama oldu abi... tutmuyo

turizme pek katkım olmadı, gerçi bir çok yabancı ülkesine mutlu döndü ama :D:D::D

ne adam ya.

0|1
    0|0
  • everything little little in the middle

0|1
    0|0
  • "Bu film olmamış lan çocuk olmuş mu ben senin çocuğuna bir şey diyor muyum? " :D

0|1
    0|0
  • Fundamentals alakart esprisine çok pis gülmüştüm yahu :)

0|1
    0|0
  • zeki mürende bizi görecek mi

0|1
    0|0
  • 95 yılıydı cem yılmaz ın meşhur olucağı sene yani. o yılda belli çevrelerce bilinirdi. ilk okuldayken samimi bir arkadaşımın ailesi benim ailemide cem yılmazın göstersine davet etmişti. gösteri akşamı hep beraber toplanıp gittik. leman kültür deydi fazla kalabalık değil loş bir ortam masalar filan isteyen içiyoda. neyse çocuk aklımda pek gülmemiştim hatta sıkıldım bir kaç abartılı hareketi oluyordu ona gülüyodum filan, hatta yapmış olduğu çita hayvanın espirisini hala hatırlarım. hala daha saçma gelir o espiri. herneyse yaşım ilerledi filan sevmeye başladım 2000 li yılların ortalarına doğru. sonra birden itici ukala. soru soran adama bile laf sokan. dışarda görmüştüm son derece kibirli ve umursamaz tavırlardaydı. işte nedense artık eskisi gibi sevemez oldum. keşke hep "ya bir çocuk varmış leman kültürde duydun mu " olarak kalsaymış. ama şu bir gerçekki türkiyede bu açığı yakalayan ve bu sektörün pastasının tamamını nerdeyse yemiş biri.

1|1
    0|0
    • Adamın kendine has stili var,etrafta sırf ondan zeki olmak için onu bozmaya çalışan kişiler olmasa,adamın millete laf giydiriyim gibi bir kaygısı yok..Pasta konusuna katılıyorum ayrıca+

• yalancılıkla ilgili paradox var

yalancı yalanı söyleyemeyen adama denir.

söyleyabilen adama yalancı diyemessin çünkü söyleye bilmiştir anladııın ?

geçmedimi daha filtreden

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;