3 aylik spor salonnda calidma ne gibi sonuc verir? Kalcam olutmu?

Zayifim ve kalca yapmakistiyorumtabi bunun yaninda vucudumu sekillendirsem iyi olur kasli bir karin ya da sekilli bacaklar gibi? 3 ay gitsem en kotu en az ne olur? Bide gidip herkesin icinde calismaya utaniyorum

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kilon çok değilse 3 ayda rahat kas yaparsın şekillenirsin ama fazlalığın varsa ilk onlar gider sonra kas olur.

0|0
    0|0
    • Yok zayifim epey kilo alincada yaglanmalar kalcada degil gonekte oluyor bende

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kadınların kas kazanımı daha yavaş olur 3 ay azbir süre ama yinede ilk defa spor yapıcaksan gözle görülür

0|0
    0|0
    • Kalca yapilmaz mj ki

• spor salonu bunu buyutmem icin iyi bir etmen degilmi?

• Tabiki fakat squat çekerken hamstringlerinden çok kalçayı hissrtmeye çalış

• 3 ayda pek bir şey elde edileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • 3 ay güzel bir süre tam olarak istediğin ne bilmiyorum ama 3 ayda düzenli çalışıp beslenirsen vucudun düzelecegi kesin

0|0
    0|0
  • Duzelir beslenme dikkat et

0|0
    0|0
  • he olur olur 3 ayda yanita olursn hey Allahım ya

0|0
    0|0
    • neden ters cevap veriyorsun?

• 3ayda ne gibi bir sonuc verir yaziyor soruda? Konustugum birkac kisi faydasini gorebilecegimi soyledi burada sen veya baskasi bana firca ceksin diye sormuyorum sorulari. Yardimci olacaksan ol adam gibi olmayacaksan yorumda bukunma ya aksam aksam sinirlendim

• kimler demiş 3 ayda olur diye 10 yıldır yapıyorum bu sporu prof. olarak kim demiş 3 ay? 3 ayda hiç bir şey olmaz ama ebediyen yapcağım diyerek çıkarsan bu yola zamanı kafana takmadan, işte ozaman 3 ayda birşeyler görebilirsin, işin felsefesine inmen gerek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;