Pazar gecesi için güzel bir fikir?

Pazar gecesi için güzel bir fikir?..Evdeyiz yalnız yaşıyoruz..dışarı çıkmak gibi bir planımız yok..(gündüzden hallettik onu) ..burada vakit geçirmektense ne yapabiliriz? Ha bir de ucuz cinsel espriler yapmadan lütfen..

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Film izlemek en mantıklısı sanırım..:) Ya da daha entelektüel bir ortam istersen kitap okuyabilirsin kahveni kurabiyeni (ya da bisküvi alıp)

Daha ilginç bir öneri için...Youtube da karaoke yapabilirsin kendi kendine..

Ya da sevdiğin dizilerin kaçırdığın bölümlerini izleyebilirsin..Yeni bir dizi keşfedebilirsin.

Pc de oyun oynayabilirsin:)

Çok sıkıldıysan yemek yapmayı seviyorsan yeni birşeyler deneyebilirsin..Artık erkekler de mutfağa meraklı olabiliyor..

İyice uçup araştırma bile yapabilrsin merak ettiğin bir konuda..

Aklıma bunlar geldi:=)

0|1
    0|0
    • vallahi cok detaylı olmuş teşekkür ederim yorumlarınıza..bazılarına aşağıda cevap verdim..karaoke mevzusunu da iyi fikir aslında ama ensturman da çaldığım için ev yarı stüdyo gibi zaten hani kendiniz az çok çalınca bıkıyorsunuz çok zevk vermiyor:)) teşekkür ederim tekrar

• :)) Ben de ancak tek başımayken yapıyorum..Çevreye en az zararı verebilmek için :P

Güzel fikirler gelir şimdi..:)

• umarım bekliyorum:))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• sıcak bir çikolata veya bir kupa dolusu kahve, aklını oyalayacak güzel bir film..

öncesinde müziği açıp mutfağa girip kendine güzel bir yemek hazırlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • Yarın iş var uyurdum ben ama siz sağlam bir film bulun, pizza söyleyin filan... Heyecanla izleyin...

0|1
    0|0
  • kaliteli bir cinsel espriye izin var mı

1|1
    0|0
  • ben Murat Boz'u izliyorum;)

0|1
    0|0
    • yahu zevk tabi birşey diyemem benim pek tarzım değil iyi eğlenceler efem :)

• bana kalırsa al kahveni aç bir korku filmi

0|1
    0|0
    • yahu kahveyi gündüzden dışarda hallettik, film de malumunuz vizyona girmeyenleri bile netten izleyip bitiriyoruz :)))

• Arkadaşlarını çağır iç. Ya da film falan izle.

0|0
    0|0
  • fesatlaşasım yokken fesatlaştırdın beni. Mortuzluk cevab veremedi.

0|1
    0|0
    • e testiyi kırmadan tokadı bastım ne yapayım biliyorum sonunu :)))

• Tüm yolları kapatmışlar reyiz. Yapamadık espri.

• nalet ossun.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kola cips alın , hızlı ve öfkeli 5 i izleyin .

0|1
    0|0
  • pcinin sistemi iyise oyunu orjinal alabilecek kredi kartın varsa battlefield 3 indir vede oynamaya başla. yanlız sabahlarsan suçlusu ben değilim.

0|1
    0|0
    • fena fikir değil de oyun oynamak şu pc den bir kalksak diyorum:)))

• Ucuz cinsel espriler yapmadan dedin bütün hevesimizi kaçırdın. Televizyon izle madem.

1|1
    0|0
  • Behzat Ç. Birazdan başlayacak..

Angara havası iyi gelir belki

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;