Arkadaşlar lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var :(

arkadaşlar ben şu an özel bir kamu kurumunda çalışıyorum ( katip olarak) ama sorum şu benim sevgilim mobilyacı bu meslek bir sorun oluyor mu çok yakın bir abim meslek büyük sorun ssen yarın memur olacaksın o hala marangozda çalışıyor olacak iyi düşün dedi offff çok mutsuzum şu an yaaa kafam allak bullak oldu nolur bana ciddi cevaplar verirmisiniz çok ihtiyacım var :'(

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• sen bir memurla evlen ablası... sen razı olsan bile aile baskısından sorun çıkarbir memurla evlen abisi. Eski sevgilim beni memur olmadığım için terk etmiştiç Düşünüyorumda ii yapmış :D

0|0
    0|0
    • ama kolaymı 3 sene oldu

• bizim 6 sene olmuştu :D diğer türlü hep aklında olacak. Bu konuda bir an bile tereddüt ediyorsan hayır gelmez bu işten.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Meslek şu şekilde sorun olur eğer evleneceğin insanın karekterinde aslan burcu özellikleri varsa yani liderlik yukarıda olmak gibi özellikleri varsa sorun olur ama mütavazi bir insan anlayşlı bir insan ise hiç şekilde sorun olmaz, seninde bu olayda çok büyük rol oynaman gerekir nasıl oynayacaksın aldığın para ondan fazla olabilir ve senin işin garantisi daha iyidir ama onu ezmemeye çalıacaksın. Unutma bir çok evlilikte memur memur evli değil ya da marangoz marangoz evli degildir

0|0
    0|0
  • Hiç problem olmaz zaten iyi bir ustaysa yeda kendi işini açarsa her halükarda senden çok kazanabilir. Hiç poblem bile değil en güzel iş kendi işindir der eskiler.

0|0
    0|0
    • yok kendi işi degil başka bir yerde çalışıyor ama çok azimli off bilmiyorum yaa :(

• Hiç problem olmaz kendine sorman gereken şu seviyormuyum cevabın evetse neden olmasın problem ne

• Ya o abi dediğin seni kardesi olarak görmüyor ya da doğru söylüyor ..

0|0
    0|0
  • her seyi iyi düsün derim. ilerde bu tarz ayrımlardan kaynaklanan çatısma cıkıyor. etrafında ki arkadasların da kendi gibi memur alır durumları gayet i olabilir. ama sonucta sevgi de var ve meslek önemlide değil. kara senin.

0|0
    0|0
  • zengin kız fakir oğlan ne alaksı var siz birbirnizi sevdikten sonra

0|0
    0|0
  • ne olacak saçmalama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senın ışınde zor

0|0
    0|0