Kezbanımı arıyorum ben

artık galiba ülkemizde kezban kalmamış benim istediğim aradığım hanım hanımcık namazında niyazında ülkemin mis kokulu köy kokan kezbanı sizcede kalmamışmıdır ?

Güncellemeler:
böyle bu tür cevaplar geleceğinden okadar emindimki artık ks da soru sormaya utanır oluyorum her soruya ille yanlış anlamlar çıkaranlar var ayrıca benim bildiğim kezban bir kız ismidir yani benim bildiğim kızların genelini temsilen bir isim haline gelmiş bundan yanlış anlamlar çıkarmak manasız geliyor bana kınıyorum şahsen böyle düşünenleri

0|0
1722

En İyi Kız Görüşü

• Hanım hanımcık varda keşke insanlara fırsatlarda tanısanız. Herkes hata yapabilir. Bu yazdığından anladığım sanırım temiz, yanlışı olmayan birini istiyorsun. Bir erkeğin elini bile tutmamış olsun istiyorsun. Bunu bulmak zor değil ama ne bileyim. Söyleyecek çok şey varda. Nereye kadar. Bende adam arıyorum ama bulamadım daha. Adam bulamadığım içinde yanlışlar yaptım. Çok şükür dönülmeyecek türden de değil tabi ki. Ama pişman olduğum şeyler işte. Şimdi bizim adam bulmaya hakkımız yok mu?

0|1
    0|0
    • elbette var neden olmasın yanlışlık birtek rabbimize mahsustur hep kanada galiba en kötüleri denk geldi onun için bu soruyu sorma gereksiniminde bulundum benim bu yaşıma kadar 3 tane sevgilim oldu sadece dolaşmaktan ileriye gitmek istemedim yapamam asla bende nasıl kendimi eşime saklamayı tercih ediyorsan esiginde aynı şekilde olmasını isterim ama benden öncede birşeyler yaşamışlar bunu hiç bir zaman sorun etmem geçmiş geçmişte kalmıştır diye düşünüyorum sizce yanlismi düşünüyorum

• doğru :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Kezbanim ama namaz niyaz bilmem. Alcan mi beni huso, essah mi diyon yigidim?

0|2
    0|1
  • 10 numara 5 yıldız soru kardeş:)) ahlakın değeri kalmamış valla bu zamanda ne kadar iş çevirirsen, ahlaksızlık yaparsan, yalan sölersen, o kadar kıymetlisin

1|1
    0|0
    • dürüstlük kavramı değişti bir nevi paran varsa dürüst insansın yoksa en namussuz sensin. önceden böyle değildi

• @güncelleme: ben seni anladım kardeş, hanım hanımcık hem de dindar dürüst aile kızından bahsediyorsun ama bu zamanda insanların çoğu böyle şeylere çok uzak ve anlamsızlaştırmışlar bu kavramları

• kesinlikle hak veriyorum bu devir artık öyle bir devir olmuş uzuluyorum :-(

• kezban mı? pehh çok uzak kavramlar :D artık kezban bile geçti feleğin çemberinden :P

1|1
    0|0
  • bizim köyde dul kalmışbi kezban yenge var uyar mı

1|1
    0|0
  • hello, I m kezban

1|1
    0|0
  • namazında niyazında köyünde evinde olan kezbanmı oluyor ulan mahmut

2|0
    0|1
  • kezban diyerek ne demek istiyosunuz ?

0|1
    0|0
  • uzaklarda onlar çoook

0|1
    0|0
  • Çok var onlar daha türemedi samanlıkların arasında bulabilirsin veya damda

0|0
    2|0
  • şu kezban tanımınıza karar verseniz artık diyorum :)

0|0
    0|0
  • kezban falan kalmadı köy kızları bile evrim gecirmişler :)

0|0
    0|0
  • kalmışdır bence :D geel evlenek senle senle evlencem ben geeell

0|0
    0|0
  • tabi ki vardır namaz kılan hanım hanımcık kızlar var ama şimdi namaz kılan çok fazla kişi yok

0|0
    0|0
  • hakiki öz kezbanlarının nesli tükendi haklısın.. Şimdi kıçını başını açan ama sonra namustan bahseden kezbanlar var.

1|0
    0|0
  • Namazım niyazım var ama köyde yaşamıyorum ve kezban da değilim:)

2|2
    0|0
    • ibadetin gizli olanı güzeldir

• O yüzden nickimi gizledim vhoydonk :)

• myheartt ben seçilmem.

• hay senin ağzını öpiyim sonunda doğru anlamda biri kullandı. aferin sana. inş bulursun koçum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Namazında niyazında , hanım hanımcık olanlara kezban mı deniyo ?

1|0
    0|0
  • buralarda ararsanız bulamassınız .doğru yerlerde arayın .bulmak isterseniz ailenizden yardım isteyin .onlar daha iyi bilirler .

0|0
    0|0
    • hayır beyfendi ben burdan arıyorum diye bir söz yazmadım sadece normal bir soruydu

• Ökkeşe bak hele

0|0
    0|0
  • bu devirde zor hacı sen anneler söyle baksınlar köyden

0|0
    0|0
  • kezbanlık bir yaşam sidilidir cevriyelik ,halimelik,şukufelik ,şaziyelik,şükriyelik,şekifelik,hatta şehribanlıkta öyle saygı duyulmalı onlara. banucuk aleynacık ceydacıklardan sebep kaşar peynirin bile adı değişmeli

0|0
    0|0
  • 5 li paketler halinde temizlenmiş halk pazarında satılıyor kezbanlar artık:)organik olanlar sera malından daha pahalı:)alırken dikkat et pazen şalvar giyeni al sıcaklarda pişik,koku yapmaz:)

0|0
    0|0
  • Anadoluya açıl =))

0|0
    0|0
  • sen burdan kezban bulursan valla helal olsun derim :))

0|0
    0|0
  • Köy kokan kezbanları tema koruma altına aldı,ama istersen ucuz parfüm kokan kültür kezbanı büyük şehirlerde çok var.

0|0
    0|0
  • haklı bir arayış içindesin takdir ettim

0|1
    0|0
  • kezbanın nesli tukendi piyasa safinaslar atıldı...

0|0
    0|0
  • coook var ıllakı bulursun

1|0
    0|0
  • Çıkar şimdi ''hüseyinimi arıyorum'' kezbanları piyasaya..

0|0
    0|0
  • aynen kalmamış hiç biyerde

0|0
    0|0
  • neslı tukendı dogunun bazı koylerınde tek tuk koruma altında olanlar var sadece

0|0
    1|0
  • Bende kınıyorum

0|0
    0|0
  • Git cemaatlerde ara xd o dediğin ancak oralarda yetişir.

0|0
    1|0
  • Sen çok yanlış yere gelmişsin

0|0
    0|0
  • biraz düzelme var gibi ama

0|0
    0|0
  • sorduğu sorular:Sizce cokmu sey istiyorum sadece bir damla sevgi,

Neden yanliziz yoksa yanlizliga kendimizi mahkum mu ettik,Gecmisimi geri verin bana,Sizce cokmu tipsizim hic sevgilim yok :-("

verdiği sorulara cevaplar":Eger kabul ederseniz tanisalim anlasirsak bir yil icinde evleniriz, Bende evlenmek istiyorum ciddi dusunuyorsan goruselim :-) Evlilik Arayisi Biri benimsevgilim olurmu :-)Benim gibi 23 yasina kadar sevgilisi olmayanlarin bir kizin elini bile tutamayan bakir erkeklerin yaptigi istemdisi eylem :-$ :-("

yorum sizde...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor... ;