Bütün bunların anlamı ne?

Bana bakışını yakalıyorum sürekli. Sürekli göz göze geliyoruz. Benimle uğraşıyor. Dalga geçiyor. Bunlar ne anlama geliyor sizce?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• sana aşık kızım daha nasıl anlatsın cocuk cekiniyor demek ki sende anla.. :D artık kıvrandırma cocugu

0|0
    0|0
    • ne yapym? sen bana aşıksın biliyorum inkar etme mi diyim :D

• dediğim gibi o cevabı yanlışlıkla yazdım ayrıca kafamı şişirdiğin yok o hikayeyi bende biliyorum :) Ama bence ölüm olup olmadığı sevdiğin ya da aşık olduğun kişiye göre değişiyor neyse sana da iyi geceler tekrar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• senle dalga geçmiyor sana ilgisini belli ederken biraz çekiniyor ya da yavaş yavaş ilgisini sana hissettirmek birazda gizem katmak istiyor

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor senden sana selektör yapıyor ama utangaçlıgı var azdan senden adım bekliyor.

0|0
    0|0
  • dalga derken ne anladığına nasıl baktığına bağlı bazen sevmek sevdiği karşısında insanı maymun yapar.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum birden bakıyorum bana baktığını görüyorum baktığımda gözlerini de kaçırmıyor. Dalga geçiyor derken kötü niyetli değil.

• evet evet o yüzden seviyorum aşkım sensiz bir an bile yaşayamam diyenler onca seneler geçmesine rağmen hala hayattalar.aşk sevgi arkadaşlık çok kolay kurulur olmuş.pardon iç karartmak değil benimki ama neyse üzülüyorum işte özür dilerim kusura bakma

• Önemli değil konuşuyoruz sonuçta ama şöyle düşün kötü örnekler olduğu kadar iyi örneklerde var. Kötü örneklerin olması lazım. Çok saçma diyebilirsin ama şöyle düşün kötü olmadan iyi olmaz ki kötü olacak ki iyinin ne olduğunu bileceksin ve böylece kıymetini bileceksin. Sen eğer nefreti tatmadıysan sevginin ne kadar önemli ve değerli bir şey olduğunu bilemezdin. Kötü örneklerle karşılaşmışsın belli ki ama ardından gelen iyinin ne kadar değerli olduğunu anlaman için gerekliydi bu.

• senden hoslanıyor

0|0
    0|0
  • sorda ogren

0|0
    0|0
    • Ters bir cevap gelirse kötü olur ama çünkü onunla ilgili birşey bilmiyorum duygularıyla ilgili

• sana kafayı takmış..başka bir açıklaması yok ;)

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor işte napsın :D

0|0
    0|0
  • aşık olmuş dikkatini cekmeye calışıyor sende ona yakınlaş acılsın

0|0
    0|0
    • Umarım öyledir. Ama mesela facesi açık olduğunda bir şey yazmıyor

• faceyi boş ver yüz yüze geldiginizde sen ona pas ver oalır topu rahat ol sen

• Senden hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;