Size güvenmeyen insana tavrınız nasıl olur?

Her şeyinizi anlattığınız gelecek planlarınızı bile ona göre ayarladığınız insan, hatta onun için annenizden dayak yediğiniz insan, sorunlarınız var diye bir anda sana güvenmiyorum, kötü şeyler yapıyorsun, yapma demeye başladıysa, her zaman destek olan adam şimdi sizi olmadık şeyleri yapıyorsunuz gibi davranıyorsa ne yaparsınız? gülünecek halime ağlayacak durumdayım...

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• Üzücü bir durum ama senden vazgeçmiş gibi geldi bana , yaşadığın durumları kaldıramayacağı kafasına dank etmiş .

Bu zamana kadar aklın neredeydi , ne oldu da güvenmediğini anladın diye sor ?

Büyük ihtimal kem küm edecektir .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• O kişi bir erkekse. Ve senle sürekli ilgilendiyse. Erkek sana bir sürü zamanını harcadıysa. Sen başka bir erkege karşı olan hislerini de ona acıklamaya başladıysan. Bu durumda o erkek senin herşeyini bilen adam senden sogumak icin ugraşacaktır.Cünkü sana karşı bos degildir

1|0
    0|0
  • güvenini kıracak bişey yapmışsındır belki. bunu ona sor. güvenini kıran şey ne diye. illa ki bi tek konu yüzünden kaybetmiştir guvenini.

1|0
    0|0
  • Yıllar önce aynı şeyi kız arkadasıma yaşatdım..Bilinçli olarak tamamiyle anlattigin gibi ailesiyle sorunlar annesiyle vs vs. çok detaylı bir konu.

0|0
    0|0
  • İnsanlar değişir. Duygular, düşünceler daha da hızlı değişir.

1|0
    0|0
  • kötü bir durum. bende ilk kez bi kızı ailemle tanıştırmayı ilk kez beni çok sevdiğine inandığım birisini yavaştan akrabalarımıza anlatmaya başlamıştım. Kız beni bırakıp gitti. Soruya gelirsek seven kişi herşeye katlanır. Kaçmak yerine aksine sana destek olması lazım sanırım zor geldi yaşadıkları kaçmayı daha kolay buluyor.

0|0
    0|0
  • İyi düşün derim.:)

0|0
    0|0
  • sabırla bana guvenmesını beklerım zamanla anlıcaktır hem bunu

0|0
    0|0
  • silerim hayatımdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç işim olmaz ki

1|0
    0|0
  • Neden boyle davrandigini ogrenmeye calisirim.

Keyf-i oyle istiyor diye bana bu sekilde yaklasiyorsa.

Ona olan guvenim biter.

1|1
    0|0
  • Güvenmiyorsa def olur gider bu kadar basit kimse yapmadığı bir şeyi ispatlamak zorunda değil olmayan bir şeyin zaten ispatıda imkansızdır o halde karşımızdaki insan bize hep güvensizlikle yaklaşacağı anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • hemen güvensizlik olarak algılamammm meselaaa

0|0
    0|0
  • Yol veririm.

0|0
    0|0
  • Hoşçakal derim

0|0
    0|0
  • O'nu haklı çıkartırım...