Sizce bu sezon şampiyonluğu Beşiktaş alır mı?

Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Ligin ilk yarısını 1. likle kapattık fakat sonra koltuğu Fenere kaptırdık. Her sene olduğu gibi yine finalde çakacak mıyız yaa? Yoksa umut var mı? Ne diyorsunuz? Fener aşılır mı? Kartal sonunda şampiyonluk görecek mi? Beşiktaşı değerlendirin bakalım. Bize de yazık lan bizde kaldıralım kupa :( O Gomeze o paralar boşuna mı akıtıldı ! Gomez de kurtaramazsa takımı, artık bjk'ye büyü yapıldı dicem :D Çarşıya da yazık bak adamlar sporu falan bıraktı sardılar siyasete taksime falan :D

Güncellemeler:
Bu arada, bu stat ne yazamana olur? ben o stattan umudu kestim :D Stadyum didiniz İnönüden ettiniz !

0|0
728

En İyi Erkek Görüşü

• her yıl olduğu gibi bu sezon sonuna doğruda düşüş yaşamazsak... birileri lobicilik yapıp hakemleri kuklalaştırmazlarsa şampiyon oluruz.

1|0
    0|0
    • Desene olamayacağız.

• oluruz canım... ama yenmemiz gereken rakipten fazlası... ergen pskolojisi var takımın üstünde... çabuk kaybediyor diyaretini bizimkiler maç içinde olumsuzluk olunca... onu aşmaları lazım... lizbon ve brugge maçları kabus gibiydi...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Sene sonları dönen masa başı oyunlarda iyi olmadığımız için kaybettik hep , bu sene buna karşı daha bilinçli olacağız

1|0
    0|0
  • Koyu bir besiktas taraftari olarak takimimizin eksik yonlerinden baslamak isterim. Boyko transferinden sonra kaleci Tolga az da olsa guven vermeye basladi. Defans bolgesine 2 transfer degil 4 tane yapilmaliydi. Sag Quaresmanin inisli cikisli grafigi Gomez'in cok pozisyona girip az gol atmasi besiktasli taraftarlarinda soru isareti olusturmaya basladi. Cenk Tosun'u 55-60. dakikalarda alip forvet arkasina atilan toplarla gole gitmeliyiz. Gomez'i cok fazla buyutmeden onumuzdeki sene John Carew tarzi bir forvet kesinlikle sart

1|0
    0|0
  • Bu kadar karamsar olma lütfen tüm takım kenetlenmiş şampiyonluğa inanırken sen ben böyle düşünür isek işimiz var o zaman henüz oynanmamış 2 maç eksiğimiz var o iki maçtan 6 puan çıkardığımız taktirde çakma lider fenerin tam 4 puan önüne geçmiş olacağız o zaman psikolojik baskının babasını görecekler derbide de bir galibiyet aldın mı şampiyonluk ipini göğüsledik demektir.

Bu arada stad 30 nisana yetişecek sanırım oda bursa maçına denk geliyor.

1|1
    0|0
    • Her sene iyi başlayıp sonlarda kaybediyoruz, artık umudu kestim. Haksız mıyım? Yine kursağımızda bırakmasınlar da.. Oynanan oyunlar malum...
      Ay inşallah statla birlikte gelir şampiyonluk :)

• İnşallah inşallah da bu sene Şenol hoca faktörü var oyuncularımız daha da olgun oldu tek sıkıntımız stoper eksikliği canımız yanacaksa o durumdan yanacak diğer yerlerden hiç şüphem yok oynanan oyunlarının içinde onları hapsedeceğiz

Bu sene o sene !

• açık bir galatasaraylı :) olarak bu sene beşiktaş şampiyon olur. geçen izledim futboluda keyif veriyor gerçekten. Şenol hocayı fatih hocadan daha çok başarılı buluyorum ayrıca.

1|1
    0|0
    • teşekkür ediyorum efenim, beşiktaş halkın takımı :D

• Ah ahh o da olacak bir gün inşallah Bir kupayı siz aldınız 2. si de Beşiktaşın olsa güzel olurdu ama çok zor :D Önce şampiyonluk gelsin dee.. Şenol Güneş adamın tekniği zaten :D

• inşallah çok istiyorum. fenerbahçe bile alsa avrupada kupa deli gibi sevinirdim :)
      olursunuz merak etme, gomez yeter size :)

• Gs olarak bjk yi destekliyoruz :))

1|0
    0|0
  • Besiktasim oleeeeey

1|0
    0|0
  • Daha simdiden masa başı oyunları donmeye basladı gormuyor musun ibine hakemleri? Taş koymaya basladilar simdiden onun bunun cocuklari

1|0
    0|0
  • şampiyonuz bebeğim merak etme sen :*

blog.vhay.net/.../...5893826_3710333_1044127_n.jpg

1|0
    0|0
  • Bu sene beşiktaş alır şampiyonluğu

1|0
    0|0
  • Futbolun adaleti varsa beşiktaş olmalı oynadığı oyunla

1|1
    0|0
    • Bencede yaa. Biz hakediyoruz iyiydik yani bu sezon :) Ama gel gör ki şikeden geçilmiyor ortalık heleki konu fenerse :D

• Beşiktaşın en büyük hatası ersan olcak satmakla stoperi cok boşladı Beşiktaş o yüzden kaybedecek son zamanlara doğru sakatlıklar ve cezalar cogalcak

1|0
    0|0
  • Ne zaman şampiyon olacağız desem olamıyoruz. İçimde bir duygu olamayacağız gibime geliyor. 😕

1|0
    0|0
    • Deme deme demezsen oluruz belki. Ya her sezon hevesi kursağında kalır mı bir insanın :( Başta iyi gidiyor heveslendiriyor, sonra güüm!

• Yok izlemiyorum. Fazla maç sevmem Milli maçlar dışında 😂

• Çok güzel bir karar, aynen böyle devam :D

• son ana kadar kovalar son 3 maçta yatarsınız gene demedi demeyin

1|0
    0|0
  • Fener...

1|0
    0|0
  • inş. yaaa
    şu kirli oyunlar bozulur

2|0
    0|0
  • Bir galatasaraylı olarak beşiktaş alsın isterim bızde bir ışık yok zaten beşiktaşda hak ediyor oynadıgı futbolla

1|0
    0|0
  • Bu sene Şampiyon olacağımıza olan ümidim büyük. Kupa konusunda bişey diyemiyorum. galiba elendik.

1|0
    0|0
  • Olcak merak etme

1|0
    0|0
  • İnssalah alicaz maç eksiğimiz var

1|0
    0|0
  • Bir Göztepeli olarak bu Sene şampiyon Beşiktaş olur diyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam