Tek Yürek Tek Bilek - Galatasaray?

Galatasarayın içinde bulunduğu zor durumdan çıkmak adına yapmış olduğu yeni projesi "tek yürek tek bilek" adı altında 10 TL ye satılan bilekliklerden almayı düşünüyormusunuz?

Tek Yürek Tek Bilek - Galatasaray?
Not: Bilekliğin tanesi 10 TL Sarı Kırzı almak isterseniz 20 TL

• GS - Alacağım
    A seç
  • GS - Takımı bu duruma düşürenler alsın (Ünal Aysal...)
    B seç
  • GS - Alacağım ama bunla takım kurtulmaz
    C seç
  • Diğer Takımlar - Bence alsınlar yakında batacaklar
    D seç
  • Diğer Takımlar - Alsalarda Bişey değişmez
    E seç
  • Diğer Takımlar - Ulan bende alayımda 2 gün sonra GS'li arkadaşların başına kakarım
    F seç
  • Sonuçları Merak Ediyorum
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• Zamanında fedayla dalga geçenler koşa koşa gidip alsın şimdi :)

0|1
    0|0
    • BJK feda diyebilecek öz güvene sahip bunlarda oda yok..

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldim tum aileme

0|1
    0|0
  • Alırım

0|1
    0|0
  • Alırım tabii

0|1
    0|0
  • Alırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Saray ziyareti daha çok fayda sağlar aslında

0|2
    0|0
    • Yakındır zaten Rus bankaları kulube el koyacak bir yardım edindiye devletin kapısnı çalarlar..

• 10 tane aldım. Galatasarayda hep düşüşler olur 2011 sezonu gibi. Bunuda atlatacağız kimse meraklanmasın.

0|1
    0|0
  • Taraftar olarak üstümüze ne düşüyorsa yaparız. Fakat B seçeneği çok ilginç geldi.
    Galatasaray eğerki son 4 sezonda her sene kupa kaldırıp Avrupadada rakiplerin rüyasında göremeyeceği maçları kazanmışsa bu Ünal Aysal ve onun vizyonu sayesindedir, elbette hatalarıda olmuştur.
    Kimse merak etmesin Galatasaray bu durumdan dahada güçlenerek çıkacaktır.

0|1
    0|0
    • B seçeneğini GS de top oynamış bir çok kişide dile getiriyor. Taraftar olarak sizin anlamanız gereken şu ki olmayan parayla topcu alıp başarı sağladınız ve bunun ceremesini çekeceksiniz.

• Olmayan para? Şampiyonlar Ligi'nden gelen milyon Eurolar olmayan paramı oluyor? O kadar kazanılan kupanın hiçmi geliri yok.
      Sizin anlayamadığınız nokta şu. Galatasaray Fenerbahçe ve Beşiktaştan daha fakir olduğu için Uefa ile uğraşıyor daha çok zarar ettiği için bu durumla karşı karşıya.
      Bu durumda 1 senede düzelir.

• Şampiyonlar liginde tur atladığında aldığın para 20 milyon euro civarında sen senede sadece 4 futbolcuya dregba, shinder, selçuk ve burağa yılda bu kadar para veriyorsun.. Ayrıca türkiye liginde şampiyon olsanda olmasanda ortalama 50 milyon civarı alıyorsun. Ayrıca FB sizden zengin olabilir (Zengin derken daha iyi yönetilen gelir ve giderleri daha dengeli bir takım) Ama BJK nin sizden zengin oldğu felan yok. Adamlarında basına aynı olay geldi. FEDA dediler transfer yapmadılar. Futbolculardan indiirm yapmasını istediler İndirim yapmayanı gönderiler. ve 4 yıldır ilk defa bu sene derbi kazanıyorlar. Öyle kolay değil bunca borcun içinden cıkmak...

• Çocuk ve kız buluşmuş kız demiş hangi takımlısın çocuk demiş galatasaray kız demiş hesabı ben ödeyim senin paran yoktur çocuk bilekliğe bakıp ağlamış.

1|1
    0|0
  • Ben w tane bileklik ve bir kaç parça bişey sipariş verdim bile param yok ama bulacaz bir şekilde en basitinden 5 milyon bileklik satsak 50 trilyon para yapıyor zaman cefakarlık fedakarlık zamanıdır

0|1
    0|0
  • Yav arkadaş bu proje boşa

Vallahi

Alsak ne faydası olacak o milyonlarca borç kapacakmi yoooo

0|1
    0|0
    • Tanesi 10 TLden 1 milyon satsanız 10. Milyon TL para kazanırsınız. Oda tahminen hamitin veya selcuğun bir yıllık aldığı paraya denk düşer..

• 1 milyon adet
      Satabilecekmi
      Sen inaniyormusun buna

• Tabiki inanmıyorum 1 milyon satacağına ama satsa bile ne kadarlık gelir getirdiğini göstermek için o örneği verdim

• Beşiktaşa laf atıyorlardı kendileri... Ne oldum değil ne olacağım diyeceksin...

0|1
    0|0
  • Ne demişler dün yediğin hurmalar bugün bir tarafını tırmalar bilekliğe kadar düştülerse durumları çok ciddi

0|1
    0|0
  • Yav kudurun , kuduruuuuun ! 😀 Lig'i 8. Bitirdiğimizde de güldünüz 😂 sonrası malum 😀 Gülmekten yazamıyorum vallahi 😂 Biz düşersek kalkmasını iyi biliriz. Kalkarsak ne olacağını da SİZ İYİ BİLİRSİNİZ.

#GALATASARAYSAHİPSİZDEĞİL

0|1
    0|0
    • Oğlum ligde her sene ayrı bir takım şampiyon olurken sen neyin kafasını yaşıyorsun?

• 19 la 20 arasındaki fark sana çok büyük görüne bilir. Buda zaten hayata bakışınızda bozukluktan kaynaklanıyor..

• Bizim hayata bakışımız hiç bozuk olmadı. Bozuk olan hep sizin destekledikleriniz oldu. Bu da böyle biline :)) Biz yaparız, siz sadece boş konuşursunuz :D :D :D :D :D :D :D

• saçmalık

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;