Kim bu kadın? Nerde? Sırrı ne?

her güçlü erkeğin arkasında bir kadın var derler..peki bu kadının sırrı ne?

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• Anne demek yeterli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• aslında o kadın önündedir. güzel bir kadın görürsün evlenmek istersin cesaretini kırdırır ve teklif edersin karşındadır. evlenirsin çoluk cocuğa karışırsın akşam eve geldiğinde evde yiyecek birşey yoksa karşına kucağında çocukla çıkar gider taşı sıkar suyunu çıkartırsın güçlenirsin karşındadır. hasta olursun ne kardeşin ne akrabaların yanında olur fazlasıyla yatakta gözünü açarsın karşında sana ilaçlarının saatini söylemek için durur karşındadır. kısacası güçlü bir erkeğin karşısındadır o kadın. arkasında değil :)

0|0
    0|0
  • o kadın o gücü başarıyı erkekten alıyo zaten kadın tek başınayken o başarıyı zaten yakalayamıyor olay bu şekilde dostum

0|0
    0|0
    • o erkegi büyüten de bir kadın unutma..

• kadının büyütür besler doğrudur ama kadın olmadan da bir erkek kendini yetiştirip yolunu bulabiliyor, başarılı olabiliyor bir çok tanıdığım var annesin ayrı büyüyen. erkekler zorluğa daha fazla katlanabiliyor bu yüzden başarı onlara bir adım daha yakın ve bu erkeğin arkasında da ona destek çıkan bir kadın olunca başarı biraz daha kolaylaşıyor sadece. burda başarıyı sağlayan ve o alt yapıya sahip erkektir kadın ise başarıda bir araç görevi üstlenmiştir hepsi bu; yani çorbanın tuzu.

• yani o kadının bir sırrı yok.)

• her güçlü erkeğin arkasında onun güçlü olmasını sağlayan duyguları geçiren sağlam karakterli bir anne vardır hepsi bu onada zaten bir üst devreden aktarılmıştır genetiktir

0|0
    0|0
  • O kadının en büyük sırrı doğru zamanda doğru yerde olması.

1|0
    0|1
  • o kadının sırrı;aldatılma ve şiddet hariç her zaman ne olursa olsun erkeğinin yanında olması ve destek olmasıdır.onu mutlu etmek için çabalaması,fedakarlıklar yapmasıdır

0|0
    0|0
  • Başarılı erkeklerin arkasında güçlü kadın değil,çenesi güçlü kadın vardır ve buna dayanabilenler güçlü erkeklerdir hahaha yorumum hoşuma gitti face de yazayım:D

0|0
    0|1
  • Dr. Oetker kullanıyor..

1|0
    0|0
  • "çocuktu; onu büyüttüm, başka kadınlara yolladım" diyen kadının yiğenidir.

0|0
    0|0
  • bir bayan olark bunu bizemi soruyosun ayıp valla bana gelirsek benim arkamda öyle bir bayan yok hala

0|0
    0|0
  • ya yok yalan o ya:D hanımının gönlü olsun diye öyle söylüyo adam:D

0|0
    0|1
  • benım arkamda yok ole bı kadın :D

0|0
    0|0
    • yanında da mı yok .)

• yok walla yok :) ben gucumu kalbımden ınancımdan alırım..o dedıgın kadnlar eskıde kalmıs..bu devırde ole kadın yok denecek kadar yok yanı :)

• guven duygusu olabılır mı

0|0
    0|0
  • o kadın öldü:( artık yok bu zamanda.

0|0
    0|0
  • Arkada olduğu için göremiyosun ışte

1|0
    0|0
  • Kadın erkeğe güç verir, mücadele ruhu verir. Mesela bekar bir erkek düşün sevgilisi yoksa geneli kafasına göre yaşar ama sevgilisi varsa geleceğe yönelik birikim yapar oldu mu ? :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşik sallayan eller gün gelir dünyayı sallar..Annelik icgüdüsü..bütün sır bu..

0|0
    0|1
  • bu sırrımı sızle paylasamam ozaman sır olmaktan cıkar:)

0|0
    0|0
  • meslek sırrı dostum,herkese söyleyemem

0|0
    0|0
  • O kadının sırrı önünde duran erkektedir bence.

0|0
    0|1
  • Toto toplamak bizim işimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;