Soruyorum şimdi size ?

Beşiktaşın Kasımpaşa karşılaşmasında Galatasaraya gönderme yaparak açtığı Real Madrid bayrağı adamlık mı bir TÜRK takımına yakışır mı ? Ayıptır, rezilliktir ...

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• katiliyorum, ama bu durumdan dolayi bjki suclamamak gerekiyo, iki kendini bilmez bunu yapti diye. yinede turk insanligi icin haznedilmez bir durum. ama GS reali yencek ve o bayragi tutanlara buyuk kapak olcaak

1|0
    0|0
    • İnşallah yeneeceğiz tabi bizim destek olmamız lazımken avrupaya karşı bunu görünce çok agrasif oluyorum varya

• CIMBOOM FOREVEER!

• :)) Yakışırr

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• yaa biz burada bir gsli olarak perşembe akşam fenerbahce diye diye öldük kardeş takım bildiğimiz beşiktaşa bak yaa hiç yakıştıramadım çarşı ya yazık

0|0
    0|0
    • Denecek herşey denebilir buna ne dersek tam oturur bunlara

• :))) hheehehe

• Konu uyuşmazlığı ?

0|0
    0|0
  • cık cık cık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben diyorumki feda feda diye ağlayan bu şerefsizleri önce alman sonra ispanyol yaptık.

0|1
    0|0
    • Sonu kötü görünüyo kardeş Allahtan eşcinsel bir futbol takımı yok allahtan bunlar onların bayrağını bile açarlar

• Yav kardeş bu şereften yoksun adamlar ne anlar Bayraktan, İstiklal Marşımızdan. Rakip yensinde avrupaymış falanmış filanmış hiç önemli değil onlar için.

• Hepisine inat Ölümüne CİMBOM mk

Yükleniyor... ;