Umudumuz Galatasarayımız güldürecek mi yüzümüzü?

fikirlerinizi alıyım ben inanıyorum galatasarayımızın burak drogba sneıjderla tarıh yazıcana lutfen sacma sapan adamlar yazmasın sadece galatasaraylılar

Güncellemeler:
gizli çıkmış özür dilerim herkezden
açtım özür dilerim böyle soruda neden gizleniyim gizliler cevap vermesin diye basıcağıma ikisine birden basmışım:(

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• az önce yaptığım yorumu kopyalıyım bari

hayırlısı olsun realin tek gözünün bu kupada olması dezavantaj olarak görülebilir ligi kaybettiler ama hiç bir maç oynanmadan kazanılmıyor biz canerlerle bekirlerle selçuklarla çeyrek final yaptıysak her şey mümkün olur

1|2
    0|0
  • Bu güne kadar Şampiyonlar Liginde 3 ikinci tur 6 çeyrek final 1 yarı final 1 uefa kupası 1 süper kupa oynamış bir Gs var ve hepsinden önemlisi Avrupa'nın en iyi 10 Menejerinden biri olan fatih terim.Ne diyelim rakip bence şuan Dünya'nın en iyisi ama Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır.Ayrıca Terim kazandıramadığı tek kupa olan Şampiyonlar ligini bir gün kazandıracaksa bu takımları geçmek lazım

0|2
    0|0
  • Galatasaylı değilim ama türküm kalbimiz GALATASARAYLA (GençFB)

1|2
    0|0
  • Nıye bılmıyorum ama ıçımde bır umut varrr! GS Yaparya hadii aslannlarrr :)))

1|2
    0|0
  • inandık biz sizlereeee cimbom yüzümüzü güüüldür buuu senee ...

1|0
    0|0
    • aynen hacı kaşını gözünü patlatıyorlar oynamaya devam edip gol atıyo.neyse olayın iyi tarafından bakalım iyiki barçaya da münih çıkmadı.bide bizim patates tarlasında kötü oynar belki real.

• :D ya zaten real madrid bizi bizde real madridi iyi tanırız 3 resmi maç yaptık 2 galibiyet 1 mağlubiyet aldık bu maçlardan sonrada inşallah 3 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet olacak :)

• gsliyim hayalci değilim ronaldonun sakatlanması için dua edin yoksa fark kaçınılmaz.ronaldo olmasa en azından fark yemeyiz.

0|1
    0|0
  • İnşallah işimiz zor ama daha öncedende dediğim gibi tt arena zemini düzelmedikçe her zaman maça 1 0 geride başlıyıcaz . Yinede umutluyum çünkü 11 aslan daha önce neler başardı nerelerden geldik buraya 2 sene öncesine bakıcak olursak bu kdar mesafe kat ettiler neden olmasın devamı gelir inşallah

0|1
    0|0
  • Sergen hakli. Burak Drogba ve Sneider oynarsa kaybedersiniz. Real diger takimlara benzemez. Olümcül kontralari var. Ben en az 3 gol yigecek diyorum Gs

0|0
    0|0
  • 8 gol yer iki maçta bencee

0|1
    4|3
  • ronaldo oynamayacak diyorlar oynarsa galatasaray için kötü olur ama ronaldo olmazsa benzema var benzema olmazsa higuen var alonso var mesut var ben yine söylüyorum real madrid bu sene finale yükselemez keşke yükselse

0|0
    0|0
  • takım tutmam ama galatasaray bunu da basarabılır. ınanıyorum kı yenecek real madrıdı

0|0
    0|0
  • saçma sapan adam sınıfına giriyorum sanırım çünkü bence sizin yüzünüzü güldürmeyecek

1|0
    0|0
  • yav Cimboma ben de güveniyorum da neden gizlendin bu soru için?

0|0
    0|0
  • benıde guldürücek ama yüzümü degil oturma organlarımla gülücem :)

1|0
    4|0
    • Dimi Kadıköyde şampiyon oldgumuzdada orayla gülmüşsündür

• Santiago hayırdır yeni gelin gibi atladın muhabbete:) Canım benim çokmu içine oturdu yazdığım cevap yazık kıyamam ben sana :)

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray

2|1
    0|0
  • O kadar laf edenlere inat maçı alsa ne sevinirim ama.

1|0
    0|0
  • Gizli sen kimsin ya.. :) Bende inanıyorum inşallah alırız..Açıkçası Münih ve Barça daha çok korkutuyodu beni..

2|2
    0|0
Yükleniyor... ;