Erkeklerin hoşlantısının dalga konusu olup olmadığını nerden anlayabilirim?

seviyor gibi gözüküyor ancak yakın bir arkadaşım bana bence o seninle dalga geçiyordur seni gerçekten seveceğini zannetmiyorum unut artık takılma dedi. hayır çocukda değiliz unide okuyoruz ancak ben beni sevdiğinden emindim belli ediyordu çünkü. bunu nasıl ayırt edebilirm?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Allah o yakın arkadaşların boyunu devirsin emi

1|0
    0|0
    • bende anlamıyorum. bana yardımcı olacagına sacma sapan şeyler söyleyip bozuk moralime sıfıra dönüstürüyorlar. hey allahımmm

• Duygularına mı inanacaksın yoksa onun laflarına mı. Boşver kıskanıyodur o

• dogru haklısn

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• O dediğin muhabbetler lisede olur üniversite de olacağını sanmıyorum. Koca adam dalga geçip ne kazanabilir ki ?

0|0
    0|0
  • Uzak dur bir süre ne oldu bir şeymi var diye peşinde dolanıyormu bak. İkincisi felan filanla ilgileniyormuşsun de ağzını ara oralı oluyormu geçiştiriyormu dikkatle dinle . Bir fikir sahibi olursun .

0|0
    0|0
    • ben kaçıyorum yınede kovalıyor. fazla muhabbetimde yok ama bilemiyorum iste

• iyide üniv.okumak herşeyi bilmek anlamına gelmez ki maalesef çok usta oyuncular var aramızda bizim göremediklerimizi dışarıdan arkadaşlarımız daha net görüyor bence arkadaşını dinle

0|0
    0|0
  • emin değilsen emin olana kadar ilişkiye devam et ama sakın kendini ona verme eğer gerçekten dalga geçiyorsa kullanıldığınla kalırsın ...

0|0
    0|0
    • sevgili degiliz zaten flort gibi dusun

• zamanını güzel geçirmeye çalış eğer senle dalga geçiyorsa sende onla geç ama yok gerçekten sana karşı bir ilgisi varsa hoş vakit geçirmiş olursunuz bu da ileride sizin için iyi bişey :)

• Ters ters davranıyorsa bir erkek, abuk subuk şakalar yapıyorsa, anlaşılmaz hareketleri varsa kesin hoşlanmıştır...

0|0
    0|0
  • o dalga geçme işini kızlar yaparlar erkek sevmiyorsa zaten soguk davranır sende anlarsın.

0|0
    0|0
  • Gözlerine uzun süre bakıyosa seviyordur:-|

0|0
    0|0
  • bence olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • en yakın zamanda o yakın arkasına bir erkek lazım :))

0|0
    0|0
    • o da dogru ama bazen ona da hak verir gibi oluyorum sonra da pişman olup kendimi aptal gibi hissediyorum

• eğer senınle hemen yatmak ıstıyorsa hoşlanmıyordur :D

0|0
    0|0
    • dısardan bakıp yatıp yatma istegini nasıl anlıycam allah askına

• şehvetli şehvetli bakıyorsa sana anlarsın dişiliğini kullan :D

• kalbinin sesini dinle,arkadşını değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anlatyamassın hele tatlı dilliyse hiç anlayamassın..zamanla belli eder kendini...

0|0
    0|0
    • hemde ne tatlı dilli biliyomusun? tum kızlarla sohbetli muhabbetli bana gelince ak kaşık :D

• benimde sevdiğim çocuk resmen dalga geçiyor. Seviyormuş gibi falan davrandı sonra.. Of hatırladım fena oldum:D

0|0
    0|0
    • ne yaptiki

• hımm kotu olms ya uzulme bosver bu erkekler boylee

• erkeklerin bazıları öyle hanımlar hepsi değil :) Sizlerden de var aldatanlar o tür insanlar bayan ya da erkek sadakat yoksunu zavallılar :)

Yükleniyor... ;