Bacak kası nasıl yapabilirim?

3-4aydıe squat yapıyorum amacım bacaklarımı kaslandırıp kalçayı dikleştirmekti kalça yeteri kadar oldu bacaklar da sıkılaştı fakat boyum uzun ve benim asıl istediğim bacakları kaslandırıp biraz daha kalın görünmesini sağlamaktı ama daha inceldi boyuma göre kötü duruyor çok ince bacaklarım olmasada ben az daha kalın olmasını istiyorum boyla orantılı durması için. Neyde yanlışlık yaptım bilen varsa yardımcı olabilir mi? Ağırlıkla çalışıyorum üstelik. Bacaklarım kilo alsın istiyorum ne yapmam lazım başka?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışlık yapmadın , varolan yağ kütlesini vücuttan attın bu incelmene sebep oldu elbette ki kas kütlesinde artış vardır fakat , squat yaparken veya diğer bacak egzersizlerinde ağırlığı kademeli bir şekilde artırmalısın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam ağırlıkla çalış diyecektim. Squat dışında başka hareketler yap

0|0
    0|0
    • İşte ne gibi mesela araştırıyorum ama bulamıyorum doğru düzgün şeyler

• Valla artık evde olucak şeyler değil. Spor merkezine gitmen gerek, aletlerle bacak çalışman lazım istediğini elde etmen için

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Antrenmanında pramit şeklinde ağırlık artırman gerekiyor ve biraz daha çok yemelisin. Vücut geliştirmede altın kural; çok yemezsen büyüyemezsin. Tabi temiz beslenmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Dumbel lunge yapmayı dene basenleri kalınlaştırır. Bide leg extension leg curl makineleri ile çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Beyinle

0|0
    0|0
  • Beyler ablayla ilgilenin

0|0
    0|0
  • futbol oynuyorum deli gibi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende squat yapıyordum iki hafta kadar yaptım daha sonra dizlerim acımaya başladı dizimde menisküs varmış o yüzden bıraktım ama sonucu çok merak ediyordum squat basen yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • Brnde de ayni sorun var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;