Sizcede Fenerbahçe kalecisi Volkanın yedeklerde oturma vakti gelmedimi ?

Bugün rezalet bir maç vardı ortada , mahalle takımı gibiydik neyse turu atladık ama Volkana acayip kafam bozuldu benim.

Yedeklerde kalmalı artık en son omuzundan sakatlandı tahmin ediyorum ki doktor buna bir daha omuzunun üstüne zıplama daha kötü olur dedi ve buda denileni uyguluyor sezon başından beri ben henüz Volkanın bir topa sıçradığını görmedim topa bakıp kalıyor hep..

Sizce Aziz Yıldırımın manevi oğlu Volkanı yedeklere almaya Aykut Kocamanın dötü yer mi ?

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Sorun Aykut Kocaman da.. Ne saçma oynadı Kuyt ? Fakat hepsinin sorunu takımda ki ve bizlerin üzerinde oluşan baskı

0|0
    0|0
    • Kuyt hep öyle daha düzgün oynadığı görülmedi top kaptırıp saçma sapan haraketler yapmakta üstüne yok.

• Aykut Kocaman gideydi bari Azizin gideceği yok yapıştılar bize seneye hepimizin psikilojisi düzelse bari

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• volkan cok kavgacı

1|0
    0|0
  • Almazlar Volkanı

1|0
    0|0
  • küçüktüm volkan şimdi volkan ölcem hala volkan yeter la

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zaten formda oyuncular şuan oynasaydı fenerde aykut fenerin başında olmazdı. Volkandan önce kuyt adam her maç 11 çıkıyor yaptığı hiç bir şey yok, salih gibi bir yetenek var o selçuk diyor başka bir şey demiyor salihin en büyük avantajı kafasınıda kullanması...

0|0
    0|0
    • Onlar ayrı konu Kuyt Cristian vs bir halta yaradıkları yok.. Şu an sana çıkarılması gereken 5-6 oyuncu sayabilirim yapıcak bir şey yok onlar oynuyor oynucak Aykut vazgeçmez bu huyundan.

• Volkanın artık gitme vakti geldi birsi şu volkanı evinden aldırsın bence

0|0
    0|0
  • volkanda konsantre eksikliği var , bir kaleci konsantre olduğu maçta en kral takımla yapsa gol yemez kolay kolay.

0|0
    0|0
    • Konsantre eksikliği değil o g*t yememe sendromu omuzundan sakatlandığı için korkuyor. Eksiklik bir süre devam eder sonra toparlanır bu sezon başından beri öyle hiç omuzunun üstüne zıplamıyor.

• Doğru bugün takımda genel anlamda bir konsantre sorunu vardı.

Fenerli olduğunu sandığım için uzattım konuyu , haklısın fazla takip edemiyosundur. :)

Teşekkürler yorumun için.

• bi kere kadıköyde izledik , bir kerede bugün :)

• Aynen Artık kendine gelmesi lazım yoksa yeni kaleci Şart! Trabzonsporda Onur Kıvrak Var Onu alsınlar işte

0|0
    0|0
  • ilk yarıyı izledim. iyiki seyircisiz oynamışsınız. gelen uyurdu heralde. en çok çalışanlar top toplayıcılardı

0|0
    0|0
  • Volkan yalakalık la o kalede zaten başka açıklaması yok yani her şey ortada...

0|0
    0|0
    • Öyle Azizin manevi oğludur Volkan takımda en çok sevdiği kişi.

• Aykut Kocaman da öyle Malın önde gideni :) onuda göndermiyo hay... töbe töbe

• Geldi de geçiyor. O sarışın çocuk iyi kaleci bence değerlendirilmeli.

0|0
    0|0
    • Mert.. Aynen Volkandan daha iyi olduğu kesin en azından sağa sola sıçrar çabalar.

• yemesi lazım yoksa başka şeyler yiyecek

0|0
    0|0
    • Eğer yedeğe alıcak cesareti gösterirse helal olsun Aykuta g*t ister Volkanı yedeğe almak. :)

• aziz yıldırımın manevi oğlu diye torpil geçecekse, Aziz yıldırımın Aykut kocamanın istifasını kabul etmesi gerekirdi

Yükleniyor... ;