Komik bir anınız nedir...

komik bir anınız nedir... komik bir anınız nedir... komik bir anınız nedir...

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• komik anım şu hastanede çalışırken dr gelen hastaya jinekoloji muayenesinde kadından gelen akıntının örneğini alıyorlar dr bey de örnek yanınızda mı diye sordu bende gülme krizine girdim odadan dışarı çıktım yani düşündüm kadın onu çantasında mı taşıyacak sonra hasta gidince dr a söyledim bunu o da dediki neden ben olsam taşırdım deyince bende "nasıl yani o zaman sünnet olduğunuzdaki parçanızı yanınızda mı taşıyorsunuz" dedim orada film koptu :D

0|0
    0|0
    • Hahaha o dr yuzunu gormek llazimdi:))

• :D komikti ya bütün gün aklıma geldikçe gldüm o da güldü " hee dedi cüzdanımda taşıyorum"

• Zincire gecirip boynuna assin:)))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• askerdeydim komutan akşam yoklama alıcaktı.bir arkadaş vardı uyuyordu,uykusuda top atsan uyanmazdı o derece yani,neyse arkadaşlardan biri bunun yüzüne keçeli kalemle sakal bıyık falan çizdi felaket olmuştu suratı:) neyse yoklama saati heldi herkez çıktı dışarıya sıraya, bu arkadaşta önden ikinci sıradaydı, başladı herkez gülmeye arkadaşın bişeyden haberi yok tabi ne gülüyonuz lan kafayımı yediniz diyor herkeze,neyse komutanda geldi, herkez gülmeyi kesti,sonra komutan arkadaşı gördü,oğlum dedi ne bu suratınn hali,arkadaşta ne var komutanım suratımda deyince kahkahalar havada uçuştu:)) tabi yaşayan daha iyi bilir bunu böyle yazarak komik gelmeye bilir

0|0
    0|0
  • anlatsam kimse gülmez. bu tür anılar genelde olduğu anda güzel oluyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;