Niasse'nin Everton'a transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

13,5 milyon sterlin (19 milyon euro) ile Everton tarihinin Lukaku ve Fellaini'den sonraki en pahalı transferi oldu

250 bin euro gibi cüzi bir miktara senegalden akhisar'a; 1 sezon sonra oradan 5,5 milyon euro'ya lokomotif moskova'ya; 1.5 sezon sonra oradan 19 milyon euro'ya premier lige...
2,5 senede hayatı bambaşka bir noktaya geldi

Devre arası Galatasaraya gelmesi gündemdeydi , taraftar tepkisi nedeniyle vazgeçildi. Şimdi o taraftarlar ne düşünüyorlar
Diğer yandan Fenerbahçenin uefadaki rakibi L. Moskovanın en etkili isminin takımdan ayrılması da onlar için büyük avantaj oldu

0|0
19

En İyi Kız Görüşü

• Tanımıyorum ama iyi yükselmiş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bu oyuncuyu sezon başına Galatasaraya getirebilseydi yönetim ne olurdu..
    ama bir grup taraftarın İbrahimovici isteriz Niasse gelirse biz biletleri iptal ederiz deyince olanları gördük..
    Ne diyeyim
    Hamzaoglu Bursada yaptıkları ortada
    Futbolu bilmeyen adamların Futbol takımı yönetmeleri tuhaf ve dengesizlik

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 8

• İbrahimovic diye taraftar kendini yırttı istemedi niasse yi, şimdi hepsi pişman.

4|4
    0|0
  • Bu adamın hikayesi de ilginç. Norveçti yanlış hatırlamıyorsam orada bir kasaba takımında oynarken bir arkadaşının Akhisara transferi sonrası Niasseyi takımına önermiş ve bu şekilde takıma katılmış belli bir deneme sürecinden sonra. Eğer Akhisara gelmese muhtemelen ülkesine dönecek olan bir Niasse. Seviniyorum onun başarısını gördükçe.

0|1
    0|0
  • ibra ile geçiştirdiler. baştan çıkıpta para yok deseler kimse niasse gelmesin demeyecekti. Ulan hamza ulan dursun..

0|1
    0|0
    • Bu mali tabloda ibranın gelmeyeceği çok açık ortadaydı aslında

• Abi insan umutlanıyor kimseden ses soluk çıkmayınca. Muhabir ibra diyor başkan çıt çıkarmıyor Cüneyt'te taraftarımız anlamıştır diyor. Yediler bizi yediler..

• Herifin başarı hikayesi ayrı güzel...

Gs konusunda gelince Gs niasseyide alamazdı açık ve net o tablolarla kılını kıpırdatamazdı bonservis anlamında gs resmen takımdaki kötü tablonun dağılması için Gs li muhabirlerin taraftarı uyutma politikası

0|1
    0|0
    • Birçoğu triplere girmişti , niasse alınırsa kombineleri iptal ederiz diye

• Onu bile alamaycak durumda gs resmen taraftarı uyuttular

• Herkes ettiğini çeker , çekecek. Zamanında feda ile dalga geçenler simdi uefa ile pencelesiyor

• Helal olsun niasseye umarım çıtayı dahada fazla yükseltir Manchester Arsenal Chelsea gibi ekiplerde top koşturur

Bu arada Emenike Westhama gitmiş diyorlar doğrumu acaba Bilic ne demeye bu adamı alır ki anlamadım

0|1
    0|0
    • Bilic transferde hata yapmaya devam ediyor , ucuz diye bu adam alınmaz

• Hamza hoca ısrarla isteyince vizyonsuz demişlerdi

0|1
    0|0
  • Tanımıyorum arkadaşım oda kim 😀

0|1
    0|0
  • Taraftar tepkisi yüzünden vazgeçilmişmiş yalana bak taraftar Bilali Jemi falanda istemedi onlar niye alindi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;