Fenerbahçe'nin Elde Patlaya Oyuncusu Van Pörsü Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bitik Van Pörsüyü iyi kakalamışlar Fenere adam Fbnin yeni Semihi oldu:)

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• Adamı harcadılar , gerçi fb oyuncu öğütme makinası gibi , güiza gibi la liga gol kralını ne jale getirdiler

Takıma gore oyuncu almazsan o oyuncuya da yazık edersin. Persieden çok az kazanan Gomezin yaptıkları ortada , gs fb kardeşlere attığı goller kalitesini gösteriyor

2|1
    0|0
    • Biz Fenerin Pörsü ve Naniye verdiği paranin yarisini vererek Gomez ve Q7yi aldık bana göre ikiside Fenerin aldıkları oyunculardan daha kaliteli oyuncular ama bu Fener sezon sonunda Gomeze teklif yapacak sirf giciklik olsun fiyat artsin diye nefret ediyorum şu renklilerden

• Herkes kendine yakışanı yapar , merak etme Fiko en uygun şekilde halleder

En İyi Kız Görüşü

• Aşağıdaki fenerli engellemiş beni neyin karın ağrısı bu güzelim

1|0
    0|0
    • Bırak kendisinin pisikolojisi bozuk

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Takımın sistemine uymuyor herif. Hocayı bir yandan tebrik etmek lazım Van Persie bile olsa, verim alacağını düşünmüyorsa kesiyor.

Tek forvet oynayamaz o Van Persie, Fener'in kadrosu da çift forvet düzeninde tıkanıyor.

Şuursuzca, sırf isme bakarak transfer yapmak yasaklansa böyle şeyler yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • Adam zamaninda iyiydi lakin şu an Fernandaonun yedeği olan bir bidon. Neyse barça peşindeymiş o dünyanin en iyisi 😂

1|1
    0|0
  • eger teknik direktör başarılı olmasaydı bu yüzden giderdi
    Persie gibi adamlar kenarda oturmaz cünkü
    ki sezon sonunda gidicektir.. gerisin geriye..
    ama transfere harcanan parada fenere kar kaldı

0|0
    0|0
  • klasik kiskanc karga avuntusu kim uefa da yoluna deva ediyor gomeziniz kurtardimi sizi uefa da kendi takimina bak hayatinda van persie izlememis netteki absurt yorumlara göre gelmis laf yapıyor burda

1|0
    0|0
    • Beşiktaş la Fenerbahçe Uefada aynı puanı topladı biz maçlarımızı ite kaka kazanmıyoruz eze eze kazanıyoruz
      Fernandaonun yedeğini hiç kendi takımimda izlemek istemem doğrusu

• Komiksin valla şu anda herkes Türkiyedeki en iyi futbol bizim oynadigimizi kabul ediyor siz anca penaltilarla ite kaka kazanin

• Sezon sonu goreceğiz gizlicik kim başarılı kim değil uefada neden tutunamadınız onu acıkla bana

• Saçma bir yorum bu sizinkisi... Fotbolu daha yakından takip etmenizi öneririm.

1|0
    0|0
  • Sizde böyle saçmalayarak kendinizi teselli etmeye çalışıyorsunuz oda güzel :D

1|1
    0|0
  • Hoca oynatsa verim alıyoruz da oynatmıyor ya

0|1
    0|0
  • yılın bidonu

0|1
    0|0
  • Van Pörsü derken:)))))))

0|0
    0|0
  • Bizim yönetim tam onu alacakken aziz araya girmiş imza parası vs almış pörsüyü Allah tan almış :D

0|0
    0|0
  • Hayaller van persie gerçekler tam tersi

0|1
    0|0
  • Haha guiza daha iyidi

2|0
    0|0
  • altyapıdan anca merinos kafa mahir zıçanı çıkarığ romada ilk 18e sokamayan falcı büyücü takımının santraforu da fosil olur anca böyle :):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olan var olmayan var şarkısına transfer listesiyle video çeken fenerbahcelilere gapak olsun 😄

0|2
    0|0
    • lig bitmedi önde uzun maçlar var sezon sonu kimin kime ne gapak yapacağı belli olmaz çok erken konuşmuşsun. ancak van persieden yana sıkıntımız yokki algı yaratmaya çalışıyorsunuz yapmayın seviyeler yerlerde geziyor böyle yaparak.

• Böyle futbolcularla başa çıkmak kolay değildir bak drogba fatih terim olayına fatih terimi nasıl gönderdiler. takımda 2 tane egosu yüksek forvet var hoca kimsenin yapamıyaca bişey yapıyor idare ediyor ikisini ve ikisindende verim alıyor arada ufak çaplı isyanlar ola bilir. Türk futbolu neler gördü van persie'nin yaptıkları yanında ufacık kalır. bence gayet başarılı çıktığı zaman göze hoş gelen klasına yakışan futbol oynuyor varsın gol atamasın fazla sonuç olarak kaybettiğimiz bişey yok 3 kupadada son sürat gidiyoruz olaya bu yönden bak. ve van persienin bişey kaybettiği yok bunlar sonuçta insan hazard mesela geçen sene ronaldo messiyle kıyaslıyorlardı bu sezon daha gol atamadı gördüğün gibi formlar inişli çıkışlı bence abartıyonuz.

• Daha lig bitmemiş ☺34. Haftada Pörsü patlama yapacak ahahah

• Sivasspordan mı yedin osmanlı spordan mı :D

1|1
    0|0
  • şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;