Ilgililer yardımcı olursa mutlu olurum

Body sporu yapıyorum damarlanma artıyo bu iyi birşey mi sizce

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini çok yorduğun ve zorladığın için luyordur. O kadar kasmamalısın. Maksümum kaldırdığın ağırlıkamların bir altı ile yap setlerini ve hergün yapma. Bir gün yap, bir gün ara ver. Sonra bir gün yap iki gün araver. Bu şekilde devam et. Hatada 3 iyidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• tabi ki iyi birşey emeğinin karşılığını alıyorsun

ama benimse kür hiçbir zaman yaptırma kendine sadece ilaç takviyesi yap yeter

0|0
    0|0
  • Damarların-A artıyo, anlamadım ki..

0|0
    0|0
  • nasıl vbee damarın artıyo ki? :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yaptığın sporun gereği olarak iyi yanlız amacın güzel bir vucudum olsun kızlar bana baksın ise. Yorumları gördüğüm kadarıyla pek sevmio hatunlar bu durumu ;)

0|0
    0|0
    • aman yok karı kız için sporla yormam kendimi :D anladın sen onu kilo almıştım hem kiloları kaybediyorum hem şekil kendim için hepsii gelişii gördükçe mutlu oluyorum

• maşşallah maşşallah :D o zaman damar iidir zaten damarlar genişlemeden yeterl kan akışı sağlayamassın

• Damarlanma artması

1.Deri altındaki yağların yakılması neticesinde var olan damarlar ortaya çıkar.

2.Damarlar kalınlaşır belirgin olur.

Her iki durumda beklentiye göre değişir. Bence ikiside Pozitif 2. seçenekte Daha fazla kan taşınır biliyorsun oksijen, Aminoasitler vs... kanla taşınır hücrelere Alınan besinleri hücrelere iletme açısından iyidir.

0|0
    0|0
  • body yapıyorsan tabiki çıkıcak kardeş çok saçma bir soru olmuş damar cıkmasın diyosan git masa tenisi oyna :)

0|0
    0|0
  • damarlanma nasıl artıyor anlamadım ? Damarlarım daha bi' belirgin oluyor mu demek istedin ?

0|0
    0|0
  • Body yapıyorsan, bileklerinde ve ellerinin üzerindeki damarlar belirginleşecek.Bu kaçınılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;