Sevgi ne zamana kadar yeter!

öğrenciyim ve okulumun bitmesine henüz 1 yıl var ,yaklaşık üç yıllık bir ilişkim var ancak sevgilim öğrenci değil. biz aslında bazı konularda çok anlaşamıyoruz da, onun ak dediğine ben kara diyebiliyorum ama hep bir yolunu buluyoruz o benim ben onun düşüncesine yaklaşıp ortayı buluyoruz. sevgi konusunda sıkıntı yok. ancak sevgilim lükse çok düşkün, bir şeylerin hemen ve en güzel şekilde olmasını istiyor, malum öğrenciyim ayda üç beş gün güzel bir şeyler yapsak ayın sonunu getiremiyorum, borçla borcu kapatıyorum, ama hiç bir şekilde onun elini cebine attırmamaya çalışıyorum. süprizleri hediyeleri çok seviyor ama her zaman da yapamıyorum yeri geliyor cebimde on lira bile param olmuyor, sonuçta 25 oldum hala aile eline bakıyorum. tek kısıtlama yapabileceğim sigaram var. yani sözün özü geleceğime yazdığım insanı mutlu edememekten, onu mutsuz görmekten çok korkuyorum. sevgi, aşk bir çifti nereye, ne zaman kadar taşıyabilir ?

Güncellemeler:
Sevgi ne zamana kadar yeter?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• valla para olmayınca aşk meşk bir yere kadar, ben önceden böyle düşünmezdim, ama bişeyler gördükçe yaşadıkça maalesef gerçek bu yüzleşmek gerek. ama sen seviyorsa, ilişkiniz sağlamsa, bunlar sorun olmamalı. o da ara sıra elini cebine atıverecek. ne demişler, hayat müşterek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• farkında olman çok gzl

0|0
    0|0
  • ana sen öldün len şımartmışsın onu yandın oğlum len alma herşeyi ona

0|0
    0|0
    • bu kadar zaman sonra cevap geldi. şaşırdım :) ama döğru söylüyorsun şımarık insanı hiç sevmem ama kendi ellerimle şımarttım :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Siz mutlusunuz ve fena sekilde kuruntu yapıyorsun. Düşünme böyle şeyler, senin halini anlayan birisi belli ki, hepimiz ögrencilikte böyleydik. Sen yolundan şaşma, onu her zaman sev. Her şeye yetmez sevgi ama, uzun bir süre götürür sizi :) zaten o zaman da köprüyü geçmiş olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;