Karşılığını ne Zaman alırım?

spor yapıyorum amacım zayıflamak değil azcık sıkılaşıp biraz kas yapmak. bu akşam ailede herkes baklavaları götürdü. ben tabi yemedim yaptıklarım boşa gitmesin diye. ama aklım baklavadaydı hala. ben de tatlı istediğimi bastırmak için şimdi Muzun üstüne pekmez döküp yedim tabi baklavanın yerini tutmadı :( haftada bir bazen kaçamaklarım olsa da genelde sağlıklı besleniyorum yaklaşık üç aydır böyleyim. ne zaman alırım karşılığını, resmen işkence çekiyom :(

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Baklava yesende olurdu kanks :p pekmezde şekerlı hemde bu saatte :p

0|0
    0|0
    • ama doğal şeker bir tatlı kaşığı pekmezle bütün bir baklavanın şekeri bir midir hiç 😂

• Doğal şeker de olsa fark etmez ^^ spor yapanlara bak antrenmandan önce yer meyvesını ya da en geç 8 de kanks ^^ ayrıca butun baklava dedıgın tepsyı yemıcektın 1-2 dılım ^^

• olsun onu da yemedim ben zararı olmasın diye :D teşekkür ederim, bir dahakine öyle yaparım artık :)

En İyi Kız Görüşü

• Belirgin kaslar istiyosan nerden baksan 7-8 ayin var beybisi

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. benim daha 3 ay olacak..

• Tamam iste. ama genetik birazda bu ben basladigimda 3. ayda karin kaslarim bayagi bir sekillenmisti. seninkiler belki 4 ayda belkide 1 yilda olucak. ama saglikli beslenip programini duzenli yaparsan cok surmez

• teşekkür ederim :) benim de baya şekillendi de işte az geliyor bana.. mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye gayret ediyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Pilates yapsana daha hızlı sonuç veriyor birde o kadar abartma yaa arada kaçamak yap yani baklava falan ye bir şey olmaz yani ayda bir ya da iki kezden bir şey olmaz iki taneden fazla yemezsen birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Beni sevdiğin zaman.

0|0
    0|0
  • Bu dunya buklum buklum 1 bogazim 1 cukum

0|0
    0|0
  • alakası YOK !

0|0
    0|0
    • neyin alakası yok?

• Boş tabi ki.. şeker tüketme derken fazla tüketme örneğin çok şekerli çay içme, ya da fazla kola içme.. kola bilindiğinin (kilo aldırır) aksine zayıflatır insanlar o kadar cahil kola dedikleri şeyin içinde uyuşturucu tarzı bir madde var (bağımlılık yaratan) ve onun kilo aldırdığını söylüyorlar.)

• içersen ne olur sadece şekerin yükselir devamlı tansiyon sorunu çekersin ve şeker hastasıda olabilirsin sporla hiç bir ilgisi yok

• Nefsini kontrol etmeyi öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • 2 gun sonra kaslar gelismeye basliyo

0|0
    0|0
  • daha beterını yapmıssın S

0|0
    0|0
    • niye :/

• bir tatlı kaşığı pekmezle bir baklava bir mi ya asgh

• bende sporcuyum ben cok kullanıyorum pekmezı cunkı kılo almak ıcın :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Aksamlari muz yemen fayda etmez cünkü muzda okadar cok kalori varki sakin birdaha yapma!!

Kendine misal bitter cikolata alabiliRSIN ayrica haftada birkere istedigini yemelisin yoksa jojo efekt olur yani zayifladiginin iki katini alirsin ve bu olmasin diye haftada bir gün istedigini yemelisin ama asiri da degil!

0|0
    0|0
  • Biraz biraz belli oluyordur artık?

0|0
    0|0
  • zamanla

0|0
    0|0
  • Bir yilımı verdim hala uğraşıyor sabırlı olmalisin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;