Normal midir değil midir?

Bir adam, sizden yaşça büyük biri.evli ve henüz çocuğu olucak birsi.Gözünüzün içine bakıyorsa.Yaklaşık 1 senedir.Ne yapsanız ilgileniyor, konuşmanıza kadar dinleyip, izliyorsa.Gözü sürekli üzerinizdeyse.Ne derseniz onaylıyor, katılıyorsa [abartmıyorum] o an üzüldüğünz bişey olsa.Ne oldu neden üzüldün diyerek, kızdığın kişiye soğuk vs davranıyorsa.Sınfta bazı arkadaşların bu durumu tuhaf buluyor ve boş boş bakıyorlarsa.Dışarıda karşılaştığınızda,o kadar kişinin içinde gözünün içine baka baka.izleye izleye yanına geçip geliyorsa.Sen bir erkekle konuştuğunda güldüğünde vs.Başına gelip izliyorsa.Çatık kaşlarla ki[ders dışında da oluyor bu]..Hatta ben bir çok kez kaçamak gözlerini kaçırarak baktığını, dinlediğini fark ettim.Ben bu kişnin evli ve çocuğu olucağını öğrendiğimde tiksindim tek kelimeyle.Zaten hiç yüzüne bile bakmamaya başladım.Ama o herşekilde izliyor.Kımıldasam dahi.Yaptıklarımdan birşeyler çıkarmaya çalıştığını bile hissettim.Koridorda karşılaştığımızda bile gözümün içine doğrudan uzun uzun tuhaf bir surat ifadesyile baktığnı ister istemez görüyorum.Ki bunu güvendiğim dostlarımda onaylıyor.

Nedir sizce arkadaşlar.ne anlama gelir bunlar?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• görüney köy kılavuz istemez diyorum

0|0
    0|0
  • Vermeye niyetin varsa ver. yoksa hiç uğraştırma açık sözlü ol.

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• hocan sana kısaca yavşıyor oluyo benim anladığım bu.

2|0
    0|0
  • 1 yıldır sana mı bakıyor ?

0|0
    0|0
  • Evliden sonrasını okumaya bile gerek görmedim.

Bidaha adamın etrafında bulunma.Doğru birşey değil bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;