Vucut gelistirmeye gidiyorum neler yemeliyim bir yardimci olurmusunuz?

Vucut gelistimeye gidiyorum yarin 3. gidisim olacak daha yeni basladim 174 cm boyundayim kilo 54 sabah gidiyorum salona 9 30 da basliyorum yaklasik iyi kahvalti ediyorum yumurta zaytin peynir sut ama ogle aksan ve ara ogunleri nasil beslenmeliyim spot hocamiz program verdi ama onda kebap falan yaziyo durmadan tahin falan bublari yemeden kas olmaz mi? Ve kas olmasi icin illa kilo mu almam lazim? Ve ogle aksam ve ara ogunlerde nasil beslenmeliyim? Tesekkurler...

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• pohhh

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bol yeşillik + süt ve süt ürünleri tabi bunların dışında aşırı tatlı tuzlu yağlı ve kızartmalar dan uzak durman gerekiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 kilo tavuk 1 tencere pilav 5 ile 10 arası yumurta ceviz bal tahin pekmez gün icinde azar azar sık sık yemeye özen goster. bide alabiliosan protein tozu aminoasit bcca gulitamine almaya bak 1 ay böyle beslen 6 kilo garantisi veriorum.. ondan sonra devam et yine aynı sekilde. ama kilo alman yavaşlıcak ama surekli faydasinı goreceksi güç kazanacaksın. ilk başlarda birden hepsini yiyemezssin zaten yavaş yavaş olucak bunlar.

0|0
    0|0
  • kola, cips , çiğköfte , kırmızı biber felan

0|0
    0|0
  • Herşeyden önce günde 5 Kaynamış yumurta yemeye alış. Gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • masraflı iş fitness

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;