Nerden çıktı bu şehir efsanesi ?

25 yaşıma geldim ama halen dondurma külahının dibini yiyemiyorum.yıllar evvel hangi i*ne çıkarttıysa bu şehir efsanesini, bende tik olmuş. neymiş dondurmacılar külahın ucuyla kulağını karıştırıyormuş, yok neymiş burnuna sokuyomuş.. ulan burnuna niye soksun illa zevk alacaksa g*tüne sokardı.ben kimseden duymadım dondurmacı külahın ucunu g*tüne sokuyomuş falan diye.. ama tiksindik işte ve halen kornet dondurmanın ucunu bile yerken aklıma bir kurt düşüyor.

0|0
1413

En İyi Kız Görüşü

• cornet in bile lafına cok güldüm:) ama haklısın insanda takıntı oluyo:) düşünsene adam ambalajdan önce cornetin ucuyla burnunu kaşıyo sonra ambalajlıyo:) en iyisi kagıt helva aradında yemek dondurmayı:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Bende sümükten yapılıyor diye duymuştum asla yemem külahın sonunu :(((

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum bunu.Adam müptelası değil ya niye orasına burasına soksun :)

0|0
    0|0
  • :):):):)

ben o kadar severdim ki dondurmayı ve külahını, inandığım halde çocukken luppp diye yutardımm :P

arkadaşlarım tiksinip dalga geçince... atar gibi yapar çaktırmadan yutardım :D:D:D

galiba toplum klişelerine baş kaldırışım bu travma ile başladı :P

0|0
    0|0
  • ahaha en çokta külahın dibini severdim oysaki:) hele cornettolardaki en çilkolatalı kısım o lezzeti ordan geliyormuş demek ki.Algida fabrikasındaki üretim aşamasını düşünemedim bir an:/

2|0
    0|0
  • Ahahaha bizim cocuklugumzdada dondurmaci gezerdi almak istedigimizde annem o dondurmada sumuk var ben sana daha iyisini alocam derdi ahahaha o geldi aklima ama hic.almazdi simdi acik dondurmalari bende pek tuketemiyorum

0|1
    0|0
  • ilk defa duydum ben saçmalığa bakk :)))

1|0
    0|0
  • aynen bende ya açıktaa dondurma alıyoruz bir keyif yapalım diyoruz gece dışarı mesela direk aklıma geliyor külahını atıyorum
    :(
    kim çıkardı harbi bunu yaaaa

0|0
    0|0
  • Aslında dondurma hazır cornetto değilde külaha koyularak aldığım bir dondurmaysa eskiden bana da külahı elleriyle tuttu kirlendi yeme derler bende yemezdim.Ama şimdi güvenilir yerden alırsam adamlar zaten eldiven giyiyor sorun etmiyorum

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum bide ben altını koparır yerdim önce altından aksın dondurma eridikçe diye.d

0|0
    0|0
  • Ben hiç duymamıştım ama sayende ben de tiksinicem bundan sonra iğrenç ya :D

0|0
    0|0
  • o ne demek

0|0
    0|0
  • hahaa Alemsin

0|0
    0|0
  • bızde de seyıne takıp sallıyomus derlerdı.s kım görduyse artık.s oha dyorum hurafedır.d

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• adamda ne kulak varsa arkadaş :D işi gücü yok oturup tek tek külahla kulağını karıştırıp kalite kontrol yapıyor :D inanmıyorum valla yiyorum ama külah kağıttan yapılıyormuş onu duyunca baya bozulmuştum :D

0|0
    0|0
  • hahahhahahh hakikaten bende külah dondurma yediğimde aklıma gelir işin acayibi en güzel yeri o dip kısmı hafif erimiş karışık bir tat ohhh kesin yavşağın biri çıkarmıştır gıcıklık olsun diye :D tuttum soruyu (Y)

0|0
    0|0
  • Ye ulan ye o kornetin dibindeki çukulata tadı gıbı zevk veren kadın bile yok dadaas

0|0
    0|0
  • bunu yeni duydum,bir daha zor yerim heralde

0|0
    0|0
  • Sabah sabah koptum :)

Ben de pek yemem çünkü çok tatlı oluyor.

0|0
    0|0
  • sabah sabah ne güldüm yaa burna sokkuyormuşda kulağını karıştırıyormuşda : D bende kanser yapar diyorlar diye biliyorum : D normal açık dondurma külahlarını yemem ama cornewto olanları yerim

0|0
    0|0
  • Tükürük köftesi mevzusu derindir.. Yok efendim salya takviyesi kullanılıyormuş.. Kalıntılar tükürük ile çıkartılıp yoğurma aktivitesi devam ediyormuş.. Yinede tüketiyorum salyalı ama tadı güzel hafızım..

0|0
    0|0
  • dondurmacı eldiven kullanmıyorsa elini sürdüğü için böyle bir efsane çıkmış olabilir bende yemem çünkü bilmiyorum biriyle tokalaşıp sana verse bile saglıklı olmayabilir güvenemezsin

0|0
    0|0
  • 2 yıl dondurmacıda çalışmıştım vaktinde,dediklerinin hiç birini yapmadım :D ben özel müştrlerime çikolatalı külah yapardım. külahı çikolata sosunun içine sokar dolaba kordum.sonra o donardı.çıkarır üstüne dondurma koyar verirdim.

0|0
    0|0
  • hacı gülmekten donuma yapcaktm yaa :) ilk defa senden duydum bunu sabah sabah ne gülüm yaa :)

0|0
    0|0
  • bende de var ama sivri olmayanları yiyorum sokamaz kulağına bu sefer burnuna sokar :/

0|0
    0|0
  • Offf cok guldum hhahaha :D Kucukken duymuştum bu olayı :D kanarmıyım oyle bırseye :)

0|0
    0|0
  • İçi çikolata ile dolu kornetin ucunu bakkal amca dötüne soksa yine yer bu millet.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;