Beyler bir bakarmısınız ?

beyler uzun zamandır hoşlandığınız bir kız var diyelim tanışmıyorsunuz yolda karsılastınız siz onu o an farkkettiniz oda sizi o günden sonra bakışmaya başladınız ama tanışma cesaretinde bulunmadınız ikinizde aranızdakilerin farkındasınız ama cesaret edemiyorsunuz..o gelip karsınıza cıksa biraz vaktinvar mı?sadece seninle tanışmak istedim dese ona karsı tavrınız nasıl olurdu?

şayet iyi yaparsın diyorsanız bu girişimde bulunucam :D

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durum bendede var , kızla hiç muhabbetim yok sürekli ben ona o bana bakıyor - bakışıyoruz onunla aynı yerlerde bulunduğumda hal ve hareketlerim değşiyior ister istemez ters teper diye birşeyler söylemeye cesaret edemedim sen karşındaki kişinin sana bakışlarında sezdiğin şey sevgi ise gidip sen hareket edebilirsin karşı taraf çekingen-utangaç olabilir cesaret edemiyo olabilir hem senin için hem karşındaki kişi için iyi olur...

1|0
    0|0
    • kızda cekıngense sen 1 adım atmazmısın cok mu gurulu olur erkekler

• peki ne söylemeliyim tam olarak ona

• Beni daha iyi tanımanı ve seni daha iyi tanımak istiyorum de :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Süper olurdu. Bende tanışmak istiyorum öyle biri var bakıştığım. Ama ortak ortamım yok.

Sana bakıyorsa seve seve senle tanışır.

1|0
    0|0
    • bizimde ortak ortmımız yok işte sorun o...benden cok cekiniyor..

• iyi yaparsın

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin şansını dene bence belki hayatının adamı.

1|0
    0|0
  • utangaç ise ne yaparsan yap açılamaz zaten . sen bu girişimde bulunursan zaman içinde onun çekingen tavırları yüzünden ondan soğursun . amacını belli ederek tanışmayı dene.

0|0
    0|0
  • Bence yapmalısın.Bu normal bir durum:)) Bende aynısını hoşlandığım bir kız var ona yapmayı düşünüyorum ama cesaret yok işte:))

0|0
    0|0
  • bulunma :)) konu olsun aranızda yaa acemi olmayınnn istekler dolayı belirtilirsee daha güzel bir durum ortaya çıkarrr:)))))

0|0
    0|0
    • ama cok uzun bir süre oldu ve hareket yok..benden hoslandığına cok eminim ama benden cok cekiniyor korkuyor gibi o derece..

• Bence Bunda Anolrmal Bir Durum Yok.

İnsan Birisinden Hoşlanıyorsa Onunla Bir Şekilde İrtibat Kurması Gerekiyor.

0|0
    0|0
    • bende öyle düsündüm kabul zaten sevgilim ol demicem cocuğa sadece tanışmak istediğimi söylicem..:D

• sen söylemelisin ki ilerde bir tartışma falan olduğu zaman başına kakarsın iyi olur evet.

0|0
    0|0
  • valla senden hoşlanıyorsa onun için mucize bir şey olur kendini rüyada falan sanar

1|0
    0|0
    • benden hoslandığına %85 eminim :) sadece bir kız iolarak lk adımı ben atsam ne olur? kendisi cok cekingene benziyor

• işte hiç ortak bir yerimiz yok o kunuda..sadece evlerimiz yakın aynı zaten ilk karsılastığımzdada ben markete giderken yolda karsılasmıstık :D

• bu kişi okula veya dershaneye gidiyorsa oraya git sonra tesadüfen karşılaşmış gibi yap konuşmaya başla

• Kendinden emin soğukkanlı bir şekilde yaparsan, eli ayağına dolaşır. Hadi hayırlısı.

1|0
    0|0
    • beni gördüğü zamanda eli ayağına dolaşıyor ben hiç bişey yapmadığım halde :D o zaman ne olur hiç bilmiyorum :D

• Çocuğa kalp krizi geçirteceksin.

• Tanışırdım tabiki güzel olurdu

1|0
    1|0
  • beyler bakıyor zatende kızlar bakmıyor :D

0|0
    0|0
  • bence iyi yaparsın aynen bende de var ama ben hüsrana ugradım belki sen umdugunu bulursun.

0|0
    0|0
    • nasıl hüsrana uğradın kabul etmedimi

• sizinki ilginçmiş.. valla bana böyle bir sey yaparsa ben geri dönmem :D

• hayır yani bende geri dönerim gibi bişey demedim ama yüzüne vurayım yaptıgınıda bu bana yeter

• bu girişimde bulunmamalısın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde erkekler bu igirişimde buluur cok utangaç değilse sen sinyali yak o gelsin

0|0
    0|0
    • ben cekingen bir insanım ama o bendende cekingen öyle diyeyim aynı ortamdayken eli ayağına dolaşıyor o derece :D

• tanışmıyoruz işte tanışsak bir şekilde belli edersin..:D yani yap bişey olmaz diyorsun yani :D

• olmaz olmuyo yani ben hiç iletişime geçemedim cok pişmanım :D:D

• he canım he sen burdakılerın lafını dnle sımdı bunlar sevıyosan gıt konus abı derler ama bunu yaptıktan sonra o cocugun k-ıcı tavan yapabılır vay bn neymısım modunada grebılır he karsılık verebılır ama ısler oyle olmaz bırak o gelsın bunu sana desın sen sınyal ver yeter gelmıyosada bosver bnde aynı durumdayım 1 aydır beklıyorum son 2 hafta daha :D yoksa canı cehenneme::D:D cok asıkım bu arada :D

0|0
    0|0
    • aynı pokun lacıvertıyız senınle kız oda utangac bnde aynı durum bırebır ahha :D

• haydaa benimkıde marrketee :D onunda elı ayagı dolasıyoo kız bu cocuk ıkımızı brden ıdare edıyo olmasın D

• yok artık :D sen nerdensin

Yükleniyor... ;