Mantık evliliği yaptınız; ancak balayında ruh ikizinizle tanışıyorsunuz. Ne yapardınız?

Mantık evliliği yapıyorsunuz ve ertesi gün bir tatil köyünde eşinizle balayı tatiline çıkıyorsunuz. Ancak inanılmaz bir şey oluyor; o tatil köyünde ruh ikizinizle tanışıyorsunuz ve ona umutsuzca ve sırılsıklam aşık oluyorsunuz.. Ama artık evli birisiniz! Hem de sadece birkaç gün önce evlenmişsiniz! Bu durumda ne yapardınız?

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Eğer mantk evliliği yaptıysam ve kaşrı tarafa sadece saygı duyuyorsam aramızda sevgi o denli yoksa ve kendime senin söylediğin gibi engel olamıyorsam aşık olmadım bilmiyorum ama aşık olduğu zaman insanın beyni duruyor bence mantıklı düşünemiyor bunu ele alarak karşı tarafa adım atmaya çalışırdım ama o da şu şekilde olurdu o kişininde bana aynı şekilde yaklaşması gerekir yoksa olmaz içime atarım.

0|0
    0|0
  • Onunla bir arkadaşlık kurmaya çalışırım.Bir süre tanıdıktan sonra hangisinin beni daha mutlu edebileceğini düşünürüm.Fakat şöyle bir şey var; mantıklı düşünen biri evlenmez arkadaş :)

0|0
    0|0
    • bence de =)

• Günümüzde baksana, kadın boşanmak istiyor, kalkıp adam boşanmak istedi diye karısını öldürüyor.Evlendikten sonra değişen erkekler var ayrıca.Ben öyle şeylerle uğraşamam :) Evlendikten sonra bana kötü şeyler yaşatmayacağının garantisinş veremez kimse, güvenmiyorum kimseye.Güvenince "saf" diyorlar çünkü.Neyse...

• mantık evliliği yapmam.ama varsayalım ki büyük konuştum burada ve mantık evliliği yaptım balayında başka biriyle tanışma ortamım olacağını sanmam ama o da oldu diyelim tanışınca ruh ikizim olduğunu anlayamam.

0|1
    0|0
  • Mantik evliligi yapmis olsamda sonucta evli bir bayanim donupte bakmam

0|1
    0|1
  • balayinda etrafa bakacagma kocama bakarim

0|1
    0|1
  • mantık evliliği yapmayı düşünmüyorum. eğer kazara yaparsam hemen bırakır ruh ikizime varırım :D

0|1
    0|0
  • ruh ikizim oldğnu nerden anlıyorum? öyle ya da ben karar verip evlenmişim aşktan yana inancımda yok zaten

0|0
    0|0
  • bal ayında başka balları mı tadıyo? ayıp ayıp.

o değil de bikaç günde ruh eşi olduğunu nası anladı tuhaf?

0|1
    0|0
    • "Başka ballar tatma" olayı yok. Sadece birden aşık oluyor ve buna engel olamıyor ! Ruh eşi olduğunu nasıl bir anlıyor? Ancak bu dünyada ruh ikizinle tanışabilecek kadar şanslıysan anlayabilirsin sorunun cevabını :))

• sorumuza? :D neyse sayın soran. sorun değil.

• "tek görüşle ruh ikizini anlıycak öyle mi?" sorunuzu kastettim.

• ruh ikizi her konuda anlaşıcağınızın anlamını taşımaz o yüzden evlendiysem evliliğimi devam ettiririm sonuçta mantık olarak uyuşuyoruz ruh ikizim için boşanmak ihanettir

0|0
    0|0
  • mantık evliliğinden kasıt para mı?

0|0
    0|0
  • lan evlendiğim adam ben ruh eşimi buldum sana gerek kalmadı byyy derdim)))

0|0
    1|0
  • belki bir kaçamakdan bir şey olmaz?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu çok mortingen şıtrayze bi durum kimse yaşamaz umarım. Ya da bi kaç sevmediğim adam var onlar yaşasın. Evvela hay mantığıma da ruhuma da diye giden bi cümle kurarım sonra da evlendiğim kadınla evlilik kararı almamı sağlayan bütün nedenleri aklımda toplarım. Zaten muhtemelen ikna olmuş ve çoktaaan kendimi çiçeği burnunda (kemerli burunlu eşim olmaz inşallah, korkuyorum bundan fındık burunlu olsun benim hayatımdaki tüm kadınlar) eşime karşı suçlu hissetmiş olurum. Suçluluk hissimi yenemezsem de biraz kokain çekerim bişeyim kalmaz. heh heh şaka şaka sokayin kokaine.

0|0
    0|0
  • Sevmediğim birisi ile evlenmem mümkün değil , evlensem bile evlendiğim kadını sevmeye çalışırım , balayında ruh ikizimi aramam .

0|1
    0|0
  • önce soruna cevap vericem

benim için ilk evlilik kutsaldır... mantığımla evlenmiş olsam da duygularım da çok önemlidir... eğer sadece mantık diye evlenirsem sanki evime kaliteli futbolcu transfer etmiş gibi bi hissiyatım olur... ama hem mantık hem duygu olmalı... yoksa sevmeden yaşayamazsın... resmi bişey olur ev içinde...

+bugün sinemaya gidelim mi?

-sen bilirsin istersen gideriz... benim için farketmez

gibi bişey olur

şimdi eleştiri sırası...

bu soruyu çok dizi izlemenin etkisinde mi yazıyorsun yoksa geceleri rüyasına mı yatıyorsun..?

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Karakterim sağlam olduğu için yapmam.

0|0
    0|0
  • mantık evliliği ise balayında ne işiniz var:) ayrıca mantık evliliği ise bunu eşime söylerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;