Şu anda ''O'' günü yaşıyor olsaydım dediğiniz bir gün ?

Çoğumuzun hayatında muhteşem geçirdiği bir gün olmuştur. O gün hiç bitmese istemişizdir belkide. Böyle bir gün yaşadınız mı ? Ve size bunu yaşatan kimdi ve nasıldı :)

0|0
83

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• 5 ekim 2012 cuma saat 16.00 5 ay öncesni o gnü yaşamak isterdm sevdiğime aşık oldğum o gün tekrar aşık olmak isterdm :)

0|0
    0|0
    • Böyle bir şey istediğine göre heyecanı azalmış olmalı :)

• Hayırlı aşklar diliyorum :)

• 29 Ocak 2012 Pazar günü. Keşke dünya o gün dursaydı umrumda olmazdı. Eski sevgilimdi o günü bana özel kılan.

0|0
    0|0
    • Ovvvv.. O gün dünya durmuş olsaydı ben ve benim gibi insanlar sıradan bir günü sürekli yaşıyor olacaktık :d

• o değilde keşke hatalarımızı düzeltmek için geri dönme şanssımız olsaydı ve öyle yaparsak öyle olacağı da aklımızda klsaydı ne güzel olurdu :(

0|0
    0|0
    • mm. Muhtemelen ben aynı hataları tekrar tekrar tekrar yapardım. Ve hep geriye dönük yaşamak zorunda kalırdım :))

• :D vay be büyük fark. Aradan 1 hafta geçer ver :( yerine xD olur sevindim senin içn :D

• daha o günü yaşamadım beklemekteyim :P

0|0
    0|0
  • o işe girdiğim güne :)

0|0
    0|0
  • evet geçen sene ki doğum günümü tekrar yaşamak isterdim :))

0|0
    0|0
    • Davetlilerin kıymeti büyükkk :)

• Geriye kalan doğum günlerin hep büyük süprizlerle ve senin için önemli insanlarla geçer inş :)

• umarım :)

seninde her zaman öyle olur inş :)

• Birkaç gün önceydi,çok kısa sürdü,o odasından çıktı,kapıda başkası var zannedip bizi gördü,beklemiyordu,ama hiç bozmaadı kendini,kalbim yerinden çıkacaktı.Terlikleri çok komikti!:D

0|0
    0|0
    • :D Kim o ?

• Herşey istediğin gibi olur umarım :)

• Cümlemizin:)

• Evet istiyorum.

0|0
    0|0
    • Ne istiyorsun (:

• Benim olsun. O anı bidaha yaşayayım.

Öleyim ama bidaha istiyorum.

• Umarım yaşarsın :) Bunun ihtimali olmasa bile belki başka bir dünyada..

Erkekler Ne Diyor 2

• ilk buluştugumuz gün,o yeşil gözleriyle gözlerime baktıgı an...

0|0
    0|0
  • Keşke Cumhuriyetin kuruluşunda Atamın yanında olsaydım ve o gün hiç bitmeseydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;