Saçlar postis, gözler lens, takma kirpik ve takma tırnak. Bunları kullanan kız itici midir sizce?

Bi kızdan hoslandınız en çokta saçlarını beğendiniz uuzun v.s ama sonra postiş olduğunu anladınız yada kirpikleri veya tırnakları gözlerindeki lens hepsi yapma ne düşünürdünüz iticimi gelirdi yoksa sizce olabilir yakışıosa yapsınmı dersiniz?

0|0
2027

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• çok itici geliyor tipik piyasa kadınları gibi.ama eğer saçlarında belli olmayacaksa ve düz kullanmayacaksa çıt çıt kaynak olabilir

0|0
    0|0
  • Doğallıktan çıktığı an iticilik başlar.Biz göğüs kası yerine balon takıyor muyuz :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar detay, o kadar itici. Her yerde bağırıyoruz bas bas doğallaşın diye!

0|0
    1|0
  • hadi saçları anladım da, lens+kiprik+tırnak neyin nesidir allah aşkına. göğüslerde slikondur.

0|0
    0|0
  • Anlamayacağım için problem olmazdı. Yanlız lens renkli olmasın.

0|0
    0|0
    • ne anlamıcan ya bi rüzgar çıksa kızın saçların aldında gizlenmiş eskiciyi grcen yada elini bi tutcak tırnagın biri farklı ren bide kısa :D anlamıcanmı

• hım senin problemi anladım ben sanırım da yazıları nasıl okuon sen ya yanında tercuman falan mı gezdirion :S

• Niye şaşırıyosun, bana göz kalemi markası söyle denildiğinde johan faber demiş bir adamım. Bunlar mı anormal geliyor sana ?

• kendisine yakıştırıyorsa yapsın

0|0
    0|0
    • :D yakıştrmazmı bide çıkardıktan sonra gör asında yakışıomu yakışmıomu sende kimsin lan diyip kaçıomuşsun :D

• yok niye çıkarsın olmaz :D

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor... ;