Profil fotoğrafınız hangi yönünüzü ifade ediyor?

Koymuş olduğunuz profil fotoğrafı hangi yönünüzü ifade ediyor ? Ya da neden o fotoğraf ?

0|0
5648

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 55

• Sizinkisi bence isyankar oluşunuzu veya bu hayata ve insanlara isyanınızı ve benimkiside var olan korkularımı yenmekle alakalı bir fotoyu avatarım yaptım.Adıma nikime yakışan bir fotoğraf oldugunu dusunuyorum ve yenmem gereken korkularımı yansıtıyor ama beni tam yansıtmıyor.Gerçek adıma veya tam olarak gerçek kişiliğimi yansıttığını düşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • sıradan bişey işte.

0|2
    1|1
  • Üşengeçlik. Yeni foto arayışına çıkamıyorum.

0|2
    1|2
  • Bu içimdeki çocuğu ama daha önceki profil fotolarım tehlikeli olduğumu ifade ediyordu. :)

1|0
    0|1
  • Acı konuşurum manasında asdasfrasf

1|0
    0|1
  • benimki romantik yönümü ifade ediyor

cok hosuma gitmisti ondan onu secmistim, sevdiginle el ele kol kola ohhh :)

0|1
    0|1
  • Çok gizliyim. baktım herkeste bu var bu olsun dedim de. seninkinde pek hayır yok kardeş ya.

1|1
    1|1
  • ormantik<3

0|1
    0|1
  • Jesus aşkı.

1|3
    2|3
  • Anaçgilliğim ve La Litterature Française.

0|0
    2|1
  • zamanı ifade ediyor

0|1
    1|1
  • Zerafet ıh.

0|2
    1|1
  • Bakimli ve şık yönümü. Ayakkabılara olan düşkünlüğümü

0|0
    0|1
  • tasarımcılığımı

0|0
    0|1
  • etrafımda herkes beni bu kıza benzetiyo ama cidden aynıyız.çokta sevdiğim biri o yüzden :)

1|0
    0|1
  • benimki cilgin bir cocuk oldugumu anlatiyorda abi senin şu profil foton hangi yonunu anlatiyor ben onu merak ediyom.

0|1
    0|1
  • Ensemi öyle sıkntı işte .

0|1
    1|1
  • yalnız bir insan olamam yanımda daima sevdiğim , eşim olmalı... -----MR&MRS---- herkesin bir eşi vardır yalnızlık allaha mahsustur ...

0|0
    0|1
  • çikolataya olan aşkımı

0|1
    1|2
  • Cafein bagimlisi oldugumu ifade ediyor.

Krizim geliyor galiba jgchfv

0|1
    1|1
  • Kızlar Devam
    35

Erkekler Ne Diyor 48

• Satanist yönümü.

2|2
    0|3
  • Benim profil fotoğrafımın hangi yönümü ifade ettiğini anlamak için Müslüm Baba'nın parçalarını sakin bir kafayla dinleyip neler söylemek istediğini nelere tercüman olduğunu anlamak gerekiyor.

1|2
    0|1
  • Alkolık.

0|1
    0|1
  • kötülüğün ali cengiz oyunlarıyla, bilinçli olarak kaybetmiş gösterilmesine karşı olduğumu.

"sen burada ezilirken ben bilmem nerede ne yapıyor olcağım hiimen" gideceği yeri niye söylettirdin senarist ,kurtulup gelecek işte he-man biliyoruz...

0|1
    0|1
  • masumiyetimi.

0|0
    0|1
  • Fotoğraflar benim kendi fotoğraflarım, yakışıklılığın ne demek olduğunu görün istedim, ondan koydum :D :D:D :D:D skdksldksl :))))

Bir şey ifade etmiyorlar yahu :)))

0|0
    0|1
  • Ne desem bilemedim şimdi.

Hayvan mıyım acaba :d

0|0
    0|1
  • cocugum

1|1
    0|2
  • Dilimi çıkartabilme yonüm ?

1|0
    0|1
  • Ormantik yönümü :)

0|1
    0|1
  • komik yönümü ifade ediyor

0|1
    0|1
  • En sevmediğim şeyi ifade ediyor

1|0
    0|1
  • İsyan

0|1
    0|1
  • cok yönlülügümü:-)

0|1
    0|1
  • Bıyığımı sakalımı ( hani sakalım pek gür olmasa da xd ) sevdiğim ve onlara emek verdiğim bir zamanda çektiğim foto. Özlüyorum o hali. İş görüşmelerinden birinde IK müdürü: "O bıyığın da nedir öyle, cemaatten falan mısın? Bak delikanlı sakal bıyık kes ki herkese eşit görün. Biz burada sakalı bıyığı keseriz. Sana tavsiye ederim." demesinden sonra her mülakatta sıfır bıyık sıfır sakal gidiyorum. Sıkıldım artık önyargılardan.

0|0
    0|1
  • benim foto gayet mormal sıradan öyle masum birini anlatıyo işte

1|0
    0|1
  • ne kada da datlı bi kada farklı olduumu tabisi :)

0|0
    0|2
  • Rahat ve hayattan bir beklentimin olmadığını gösteriyor, biraz da cool' luk var tabi :)

0|1
    0|1
  • Hayata bakış açımı!

Bu arada alakasız ama sormam gerek. Resim Linkleri paylaşıldıktan sonra siteden nasıl kaldırılıyor?

0|0
    0|1
  • Pilot yönümü.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    28
Yükleniyor... ;