Sorumsuz erkek nasıldır nasıl belli eder kendini?

sevgılım şu ıkı haftadır eğitime gidiyo cok yogun yanı ve evı yakın değil diye evı yakın olan bır arkadasına gıttı bu aksam .egıtımden cıkınca cıktım arkadsı beklıyorum dedı sonra bı daha gece ben arayınca aklına geldım mesajlaştık falan naptınızda mesaj atmadın dedım muhabbet etmısler tamam uzun zamandır gorusmuyolar muhabbet etsınler ama bı mesaj atabılırdı yani.bu sorumsuzluk olmuyo mu sizce? erkekler şu haber verme olayını yapamıyo ya neden bı anlatsanıza beyler bızde bılelimde ona gore davranalım ?hayır sevmedıgının göstergesi mi bu yani?umursamıyo mu beni

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• iki sebebi olabilir, başka sorumsuzluk örnekleri yoksa sana bağlılığından eminsen evet arkadaşıyla sohbete dalıp, gerçekten unutmuş olabilir...

ikincisi ise gerçekten sorumsuzca bir davraıştır.. elde edince ortaya çıkabilen umursamamazlıktır..

onu en iyi sen tanıyorsun...

ama peşin fikirli olma... bende benzer şeyleri yapıyorum bazen, ama inan gerçekten daldığı oluyor insanın sohbete...

0|0
    0|0
    • 3yıl oldu emınım sevgısınden fakat cok sorumsuz oluyo bazen

• ben şu an calısmıyorum oda baya yogun calısıyo egıtımlerı var şu an ıste .sevdıgını soylemesın zatn hıssetsem yeter sevıyorum deyıp umursamayanlarıda görduk yanii

• aynen bak doğru yolu görmüşsün... bence şu an çalışmadığın için sıkılıyorsun ve farkında olmadan daha fazla ilgi bekliyorsun... belkide çokta ilgisiz değil..

bence kayetmeden önce oturup konuş sevgilinle..

şu yoğun döneminde onuda anlamaya çalış...

ve her zaman birbirinize hareket alanı bırakın.. bırak 3-4 saat erkek arklarıyla vakit geçirsin.. biraz özleyin birbirinizi...

sende kız arklarınla zaman geçir..

güvenmelisin.. bence..

hata yaparsada zaten erkek mutlaka yakalanır...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşla sohbet ettik vay anasını kusura bakmasında bu bir mazeret değil

0|0
    0|0
  • Boğma adamı, kaybedersin

0|0
    0|0
  • şaka yapmıstır o sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0