Hakan Çalhanoğlu'nun Kenan Sofuoğlu'na yaptığı terbiyesizliği nasıl karşılıyorsunuz?

Kenan Sofuoğlu bu ülkenin görüp görebileceği en büyük değerlerden biridir. Sen ise bugüne kadar sadece skandalların ile ortalıkta gözükmüş, milli takımın ihtiyacı varken ortadan kaybolmuş birisin. Ülke değerlerine de ne kadar ilgili olduğun açık. İlk milli maçta ağlayana kadar yuhalanman dileğiyle. https://i.hizliresim.com/BDPDEM.png

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Tanımıyor olabilir. Bu ülkede yetişmiş bir futbolcu değil sonuçta. Ne olursa olsun Kenan Sofuoğlu bunu ifşa etmemeliydi. Çok saygın bir adamdır benim için kişiliği ve sporculuğu ile yakıştıramadım.

0|1
    0|0
    • Türk'üm diye ortalıkta geziyorsa bilmeli. Kenan Sofuoğlu özür diledi zaten, kırgınlık ile yaptım diye.

En İyi Erkek Görüşü

• Kenan Hakana whatsapptanmı yazıyor ilk görüşmede ranışmak için

0|0
    0|0
    • Aramış açmamış sanırım. Alman internet sitesinde öyle bir yorum da vardı.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• düşüncesiz düşüncesiz yorumlama.
    Biri sana whatsapptan yazsa ben Cem Yılmaz diye
    Ne dersin?
    Hadi len dersin.
    Adamda kısaca hadi len demiş.
    Arayacaksın , koca motorcusun kontorun yoksa ben atayım.

0|1
    0|0
    • Sanane, istediğim gibi yorumlarım. Numara çıkıyor bu terbiyesiz üslup ile konuşacağına tanısaydı arardı. Adam bu ülkenin en önemli değerlerinden birini bile tanımıyor daha. Bizde kalkıp milli yapıyoruz bu utanç kaynağı karaktersizi.

• Ülkenin en önemli değeri ama whatsapptan yazıyor.
      Bunu da ifşa ediyor.
      Terbiyesizlikten başka birşey değil.
      Adam numaramı nerden buldun diyor.
      Cevap verseydi.

• Önemli mi nereden bulduğu? Kenan Sofuoğlu Dünya şampiyonu, Hakan Çalhanoğlu kim? Seni Kenan Sofuoğlu arayacak senin düşündüğün şeye bak. İyi ki yaptı da bu karaktersizin gerçek yüzünü gördük.

• sanki cok kurgu gibi ya da kenan adap bilmiyor ararsin telefonla izah edersin ya da numarasini kimden aldiysan o kisi arar konusur

0|1
    0|0
    • Ne alaka dostum. Birebir muhatap olmak gerekir asıl adap sözkonusu ise. Seviyormuş ve konuşmak tanışmak iştemiş hepsi bu. Kendi twitter hesabından görmemiş olsam bende inanmazdım.

• kımseyı alkışladıgım yok doğruluktan bahseden adamlıktan bahseden kenanın ıfsa etmesı yanlış... İletişim konusuda telefonda en ıyı saglanır ben bunu anlatmaya calısıyorum

• Sadece sen degil hepimiz alkisliyoruz. Telefonda da daha once tanimadigin birinin kim oldugunu anlayamazsin. Sen bir arkadasini arayip o seni tanimadiginda onu icinde tutarsin kimseye soylemezsin zaten. Empati kurmayi bilmeyen bir toplum olduk. Neyse sohbet icin tesekkurler.

• Bizde buna inandık

0|0
    0|0
    • Ben inandım. Kenan Sofuoğlu'nun twitter hesabından yayınlandı.

• Her şarkıcı bütün şarkıcıları tanıyor sanki

0|0
    0|0
    • bunun gibi düşün

• Hadi ergen kardeşim hadi yoluna. Büyü, aklın erince gel.

• tamam ihtiyar

Yükleniyor... ;