Vücut geliştiren küçük çocuğu gördünüz mü?

Vücut geliştiren küçük çocuğu gördünüz mü ?İnanılır gibi değil siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Peki bu çocuğun bu nedenle kalbinin büyüyerek nerdeyse yetişkin bir insan kalbi kadar olduğunu ve böyle giderse büyük bir ölüm tehlikesi yaşayabileceğini biliyor muydun sen?

1|0
    0|0
    • Bilmiyordum öğrendik

• Ben daha önce izlemiştim. Babasının başının altından çıkıyor bu olay. Ne bilinçsiz ve çocuklarının üstünden prim yapmaya çalışan ebeveyner var. Allah akıl, fikir versin.

En İyi Kız Görüşü

• çocuğun boy uzaması çok erken dönemde son bulur ve kısacık kalır kalp ve ciğer gelişimi de daha şimdiden olgunlaştığı için daha çabuk yaşlanmaya sebebiyet verir yazık çocuklar çocukluklarını doğru yaşamalı

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• BODY building denen bu sporun sağlığımıza zararı vardır. Ağır kilolar kaldırarak adaleyi geliştirebiliyorsunuz. Ağır kilo kaldırımı tansiyonu etkiliyor, kalbe yük bindiriyor. Kalp ve adalenin kalınlaşmasına yol açarak kalp yetmezliğine neden oluyor. Az kiloyla sık yapılan tekrarlar, kondisyonu artırıcı oluyor. Bunu tavsiye ediyoruz. Ağırlıkla yapılan egzersizler kalbe kesin zarar veriyor. Adalenin gelişimi için alınan ilave protein ilaçları ise damar sertliğine yol açabiliyor.
    BÜYÜME döneminde çocukların ağırlık çalışmaları doğru değildir. Çocuklar ağırlık kaldırma dışında her türlü sporu yapabilirler. Ancak vücut geliştirme 18 yaşından sonra yapılmalıdır. Belli adalelerin aşırı çalıştırılması büyümeye olumsuz etkiler doğurabilir. Halter ve vücut geliştirme sporu dışında çocuklar gelişim dönemleri dışında her türlü sporla uğraşabilirler.

1|0
    0|0
  • Gelişiminde çok zararı olacak ona.

1|2
    0|0
  • erken

1|0
    0|0
  • Kucuk yasta yapmak zararlı

1|1
    0|0
  • Bence cok guzel duruyo facebookdan takıp edıyorum bunu babası calıstırıyo cok guzel bişey keşke bende bu yaşlarda başlasaydım.

1|0
    0|0
    • Zararı olmaz mı sence?

• Bu yaşta illaki olucak ki bu cocuk 2 senedir calısıyor ama hangi şartlarda nasıl antreman yaptıgını nasıl beslendıgını bılemeyız. Belkı bunları goze almışlardır hiçbir zararı olmaz.

• Bunun hastalık gibi bişey olduğunu duymuştum. Normal bir durum değil.

1|0
    0|0
  • onaylamıyorum.

1|0
    0|0
  • Bir tane çocuk diğer çocuklara söylüyordu böyle yapın diye aklıma o geldi aradım ama bulamadim 😄

1|0
    0|0
  • iyi değil aslında boyu uzaması durur

1|0
    0|0
  • bu çocuk zaten kocaman olmuştur şimdiye

1|0
    0|0
  • Bu yaşta spor yapması ve sağlıklı beslenmesi güzel birşey bence.

1|0
    0|0
  • Benden iyiymiş valla..

1|0
    0|0
  • hahaha oğlum

1|0
    0|0
  • Mağara. swf

1|0
    0|0
  • Gelecekteki oğlum