Para çekerken durduk yere bana saldıran birisi oldu

Hukuki açıdan ne yapabilirim? adamın yüzünü iyi hatırlıyorum...para çekerken birden gelip tekme-yumruk allah ne verdiyse dalmaya başladı...ben de iyi koşarım...kaçtım..

Güncellemeler:
arkadaslar polise gidip şikayetçi olabilirim...bankamatikteki güvenlik kameralarını isterler filan...benim merak ettiğim bu süreç nasıl olur? çok fazla mahkemeye gidip gelmem gerekir mi zamanım bosa gider mi... yani ugrasmaya değer mi onu merak ediyorum
bugün aynada kendimi iyice inceledim bazı yerlerimde morluklar olusmus

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• çıldırmış olmalı polise git rbot resmini çizsinler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• atmnin kamerası çekmiştir olayı. polise git jayıtlardan abakarlar bulurlar herifi. sonra mahkeme bilmem ne içeri girse bile bu adalet sisteminde 3-5 ay sonra çıkar. herif seni tanıyor zaten yine rahat bırakmaz seni...

0|0
    0|0
  • doktora git önce rapor yazsın durumu anlat güzelce acilde.Sonra olayı anlatan bir dilekçe yaz hukuki bir dille olması gerekmiyor Başına Bulunduğum il cumhuriyet başsavcılığına yaz altına da suç duyurusudur yaz olayı anlat dilekçende ben şu şu saatlerde şu atm den para çekerken saldırdı.Tanımıyorum.Kameralar falan da vardı de bankanın.Onlar gerekeni yapar.

0|0
    0|0
  • Paran varda çekiyorsun diye saldırmıştır :)))) ATM de kamera vardır ...

0|0
    0|0

• geçmiş olsun...

geçmiş zaten

0|0
    0|0
  • hiç gülecegim yoktu :)))) anlatım süper :)))

0|0
    0|0
  • polise git mobeseden halletsinler

0|0
    0|0
  • Atm den cektiğin anra atm nin görüntülerini bankadan alabilirsin

0|0
    0|0
    • peki ne yapabilirim bu adamı bulup davacı olsam mahkemelerde cok koşturur muyum cok zamanım gider mi

• adam cok cevik cıktı. ben daha olayı anlayamadan indirdi 3-5 yumruk. mike tyson gibi adamdı zaten işlemi iptal edip kartımı geri çekip kaçmaya calıstım bu sırada arkadan sarılmıs yumrukları geciriyodu

• Gecmıs olsun gerekeni yaparsın inş

• Buraya geleceğine, polise gideydinya topraam

0|0
    0|0
    • olay gece oldu...ben de ne ugrasacam simdi polisle diyip eve gelip yattım...gidip davacı olsam cok mu ugrastırırlar

Yükleniyor... ;