Mini etek giyen kızın bacaklarını kapatması

dün kadıköy den kartala giderken gözlemlediğim olay..

ben erkek arkadaşımla oturdum karşımızada bir çift oturdu kızımızın mini eteği vardı. * hemen bacaklarını örttü kız. hatta sevgilisi biraz daha kapattı açılan bir yer varsa.

şimdi durun ve düşünün. neden bu hareketi yapmak zorunda kaldılar.

bunu anlamak için o an çevrede ki gözlere ve tiplere bakmanız yeterli. af edersiniz ama gözüyle s*kiyor pislikler ! bakmak diyemezsiniz buna ! bakmak başka bir şeydir bunların yaptıkları başka bir şey. bu tipler size oracıkta izin verilse tecavüz edebilirler ! zihniyet budur çünkü. kızda o ortamda örtmek zorunda kalıyordur. yapacak bir şey yoktur çünkü. kızda ortamına göre bu refleksi gösteriyordur. doğruda yapıyor. bu iğrenç algılara kul köpek olmaktansa onların olduğu ortamlarda pis niyetlerine meal vermemek en doğrusudur.

bazıları kapatacaksa giymesin diyor ! giyer kardeşim, özel bir gün olabilir, baş başa hoş romantik bir yemek yenecektir bunlar değilse sıf sevgilisine güzelliğini göstermek için giymiştir ! kimseyi ilgilendirmez.

ve giyiyor diye de öküz gibi bakıp ağızınızdan abaza salyası akıtmanız gerekmez. ayıptır ! benım dusuncelerım böyle pekı sız ne dusunuyorsunuz

0|0
522

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ülkede, toplumda eğer bazı şeylere ayıp, pis, kaka deniyorsa bu çok büyük bir tabu haline dönüşüyor. Tabu ve yasaklarda insanları farklı açlıklara yönlendiriyor. Küçükken bile annelerimiz kızım eteğini kaldırma aman elini çek oradan gibi söylemlerle fark etmeden bu bilinci kişilerin bilinç altına yerleştiriyorlar. Böylece bilinç altında yasaklanan bu durumlar bireyler tarafından daha merak uyandırıcı bulunuyor. Tabi ki de bir bayan istediği gibi giyinebilir. Özel gün olmasına gerek yok her an mini giyebilir. Bir bayan güzel görünmek için giyiniyor. Normal bir erkeğinde bakıp içinden "güzel bayanmış" demesi gerekiyor. Ancak bizim ülkemizde normal insan az olduğu için bu aç kısım "offf nasıl hatun ya yatağa atsam neler yaparım" diyor. Bizdeki anlayış ve tabular değişmediği sürece insanların bu bakış açısı da değişmeyecektir. O kişi kendi kızına böyle bakılsa ne düşünür acaba çok merak ediyorum. Bayanlara güzelliği için bakılmalı. Çünkü bayanlar cinsel obje değil. Bunu her seferinde söylemeye devam edeceğim... Bob Dylan'ın da söylediği gibi; Güzel kızlarla yatmak güzel dimi ? Umarım kızın güzel olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben burada direk küfre başlamak istiyorum aslında ama neyse...

Bu insanlar toplumun, cinsel duygularını bastırmaya çalışan, en ufak şeyde tepki veren, deyim yerindeyse, bazılarının toplum baskısını yapmak için kullandığı maşalar işte bu insanlardır.

Bu insanlara söyleyeceğim şu;

Kendi yaptığı hareketi, kendi anasına bacısına yapacak olsa, kendisini öldürecek tipler bunlar. Bunlar türkiyenin yüz karaları, yanlış yerde doğmuş, psikolojisi bozuk varlıklar.

Ayıp nedir bilmez, kız böyle giydiyse haydi bakalım zaten oda bunu istiyor gibi bir düşünceyle, ortalıkta gezinen magandalar.

Bu konu için çözüme gidicem yakında neredeyse, resmen çıldırıyorum. Şimdi ben bu insanları tek tek takip edip, ayda 50-60 tanesini neden öldürdüğümü belirtecek şekilde, temizlesem bunları. Ve millet içindeki bu insanlarda artık hareketlerine çeki düzen verseler;

a-) beni bu devlet yakalamaya çalışırmı gerçekten?

b-) Devlet istesede millet gerçekten istermi?

c-) Bunu yaparak kendimden vaz geçmeme değer mi ?

0|0
    0|0
  • Bir yerde haklısın fakat 30milyonluk bir şehirde o eteği giyeceksen bunların olacağını da tahmin etmelisin ayrıca hava soğuk giyersin minini çekersin üstüne bir palto uzun olanından o hoş romantik dediğin mekana gidince çıkarırsın tüm güzelliğini serersin sevgiline ama sen direk mini ile çıkacak olursan doymuş erkek sayısı 30milyondan düşecek olursak 100bin bile etmez. bu sebepten küfürde etsen sinirde olsun küplere de binsen ya dediğim gibi giyineceksin tedbirli yada hiç giyinmeyeceksin son seçenek ise giyinirsen hedef nokta olacağın için hiç oralı olmamaya çalışacaksın.

0|0
    0|0
  • Turkiyedeyiz sasirmadim ..

1|1
    0|0
  • Sevap diye bir güzele bakmak var. Birde açmışa bakmak var.. Şimdi arkadaşım Öncelikle güzellik görecelidir ama güzellik bacaklarda değildir:D o açmışsa başına gelecekleri göze almıştır.. Ulaşım araçlarında olanları bilmeyen yoktur heralde taciz gibi vs uzatmıyalım şimdi ama siz anladınız! burda suç kız la erkeğindir, neden diyeceksın ? madem özel bir günü vardır ve hatun kişide cürretkar davranmıştır özel taksiyle gidlir olmadı araç kiralanır.. ama özel halk otobüsleri öyle bi durumda düşünülemez ben düşünmem düşündürmem kımesenınde günahına girip göz tacizine müsade etmem.. yada katil olurum olay bu.

0|0
    0|0
  • o insan kılığındaki heriflerin iğrençlikleri kabul edilemez bir şey hemfikirim

ancak, kızımız da hemen örteceğine önceden önlemini almalı..

tamam mini etek giy, özgürsün giyme diyen yok diyemeyiz de ama dışarıda üzerine ince de olsa bi kap al ya da bi trençkot felan giy.

sonuçta sevgilin ya da partnerin ya da eşin her neyinse onun için giyiniyorsun mini eteği, dışarıdakiler için değil. haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • Kendini yorma senin dediğin yere daha çok var .Bakarlar ya bakmalarına bakmayacaksın yada baktıklarını kapatacaksın.Senin giyme özgürlüğün varsa benimde bakma özgürlüğüm var diye düşünüyordur her halde sen bakarmısın dersen evet bakarım bana sevgilim gösterir kadın olduğu halde ben bakıyorum ilgimi çekiyor sana ne diyeyim der her zaman

0|0
    0|0
  • Sana katılmakla beraber... KATILAMIYORUM daa...

0|0
    0|0
  • Giyen insanın bunları düşünmemesi gerek düşünüyorsa giymesin

0|0
    1|0
  • dediğin gibi pislik çok.ama özel bigün varsa ve dikkat çeken bişey giyiyosa o zaman otobüse falan binmycek.taksiyle gitseymiş.otobüslerde sığır çok

1|0
    0|0
  • Civ civli bir konu. Sabahlara kadar tartışılır.

0|0
    0|0
  • Abaza bir milletin itiras dolu bakışları başka bişi yok ama hani hangi erkek bakmıyor ama bazıları cok abartıo hani gözün kayar cekersin ama öyle öküzün trene baktıgı gibide bakılmaz arkadaş dogru sölüyorsun.

0|0
    0|0
  • ben guzele bakarim ama sikecek gbi bakmakta gorgusuzluktur,onlarda bakmayin demiyor ama abartmayin,her kizada bakip degmeyenlerin gotunu kaldirmayalim

0|0
    0|0
  • bende bakıyorum ne olmuş gayette yakışıyor bazılarına tabi sana yakışmıyor diye başkalarının bakışları seni rahatsız ediyor dimi ah kızlar siz var yaa bu ne çekememezlik :D:D

0|0
    0|0
  • valla he hem açıyorlar hem kapatıyorlar anlamadım bunları

0|1
    0|2
  • İnan o tiplerden çok ortalıkta...

0|0
    0|0
  • hak verıyorum kesınlıkle ;)

0|0
    0|0
  • Abaza değil, abazan olacak. Ayrıca haklısın.

0|0
    0|0
  • Tamam bak ama çaktırmadan bak mk..

0|0
    0|0
  • Ya bunlara katlanacaksınız yada mini etek giymiyceksiniz.

0|0
    1|0
  • Ülkemizde plajda mayo ile bile rahat edilemezken senin dediğin normal bile sayılır. Açız ülke olarak çıplaklığa açız. Gazetelerin neredeyse hepsi çıplak kadın resimleri koyardı arka sayfalarına şimdilerde ülke yönetiminin tutumu yüzünden biraz biraz bu değişti. O resimler gazete satışlarını etkiliyor ciddi şekilde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet bu durum rahatsız edici maalesef, fakat bunu bayanların %90 ı zaten biliyordur bu durumlarda çoğu insanın baktığını, özel bir durum olursa arkadaşlarında dediği gibi toplu taşıma araçları kullanmayacak, ve evet rahatsız oluyorsa giymeyecek mantığı çok insanlarda ve bu yorum o insanın arkasından çok denir, sen o kadar mini giyip otobüse dolmuşa binersen birde çekiştirmeye çalışırsan illaki o yorumlara ve o rahatsız edici bakışlara maruz kalırsın, tabiri caizse acıkmış öküze gül koklatmayacaksın :)

0|0
    0|0
  • rahatlığı giymemekte buldumm . kimseye göz banyosu yaptırmaya gerek yok . bazı şeyler için de aranmamak gerek toplum böyle herkesi değiştiremezsin . kaç milyon insan yaşıyor herkesi yönetemezsin insanları değiştiremezsin ama kendine sözün geçer . bu çözümü olmayan bir konu . çözüm sensin. sen giymezsen problem yaşamazsın ya da giyersin kimseyi gözün görmez yapacak bişey yok ikisinden birini tercih edeceksin

0|0
    0|0
  • Yazını okurkene besmeleynen tesbih çektim.

1|0
    0|1
  • sanki mini eteği sen giydin :D öyle laf sokmuşsun ki sakin ol :)

0|0
    0|0
  • Bunun adı sapıklık işte.

Diyalog

Sapık -iymesinler o zaman.

Mağdur -Bakmayın o zaman.

Sapık -Giyersen bakarım.

Mağdur -Ben giyerim sen bakamazsın,gözünü oyarım.Biri kardeşine baksa!

Sapık -Giydirmem

(Mağdur kız sinirlendi)

Mağdur -S.kt.r n.h giydirmiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;