Erkeginmi büyük olması yoksa kadınınmı

Öncelikle merhaba Bi ilişkide kadınınmı yaş olarak büyük olması iyidir yoksa erkeginmi ben kadının diyorum olgunluk yaşla olan bişi değildir beyinde biter siz ne düşünüyorsnuz

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

• erkeğin olgunlaşması biraz daha zaman alıyor kadın çok çabuk adapte olabiliyor hayatına yaşamına mesela annelik duygusu doğuştan vardır kadınlarda oysa babalık bir erkeğe bazen çok uzak olabiliyor ki bu durumda düşüncede olgunluk şart erkeğin 5 6 yaş büyük olması durumu dengeler

0|0
    0|0
    • yaw arkadaş gidin 30 yaş büyük biriyle evlenin beyinde biten bi olay diyorum siz hala nediyosnuz

• beyinsizleri ne yapcaz oldu her erkek beynini kullanabiliyo mu adamın tek derdi hop yataga atalım abi banane ne yaparsanız yapın ya ben evlenmicem alla alla ya

• evlenme kızm sana evlen diyen yok bide lütfen genelleme yapmayalm

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• dogrusun yaşta değil beyınde olması konusunda.. ama erkek daha buyuk olmalı bayandan daha olgun olmalı durusuyla hareketıyle dusunmesıyle.. bayanında spastik olmaması lazım tabii o erkeği taşıyabilecek olgunlukta olmalı.

0|1
    0|0
    • kendi yanıtını kendin eliyosn isterse 30 yaşında olsun cocuk beyinli olduktan sonra ne anlamı kaldı

• " kadının diyorum olgunluk yaşla olan bişi değildir beyinde biter siz ne düşünüyorsnuz " lafına dogrusun yaşta değil beyinde olması konusunda dedim ( kadınları kastettim yani bende ) .. ve bana göre erkeğin yasının buyuk olması gerektıgını soyledım. iyi oku düzgün anla arkadasım oke.

Erkekler Ne Diyor 9

• birde bir inanic vardir hanimi kendisinden büyük olan zengin olur derler,benim hanimda benden 8 gün büyüktür,tüh be yine zengin olma hayalim suya düstü

0|0
    0|0
  • bence yas farki her iki tarafinda belirli bir yas farkina kadar normaldir ,erkek maksimum kadindan 7 yas büyük olabilir ,kadin ise 4 yas büyük olabilir,bundan daha büyük yas farki ilerki senelerde sorun olur .

0|0
    0|0
  • Bence kadının veya erkeyin küçük veya büyük olması önemli değil. Fakat kendimi benden 2 yaş büyük biriyle birlikte düşünemiyorum :(

0|0
    0|0
  • erkek olsun tabi

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olmalı

0|0
    0|0
  • genç yaşlarda kızlar daha çabuk olgunlaşsa da olgunluk yaşlarında aynı seviyeye gelinir.

0|0
    0|0
  • bayan küçk olsun biz yaşlandığımızda bize baksın

0|0
    0|0
  • kendimden 6 7 yas büyük bayanlar favorim..

0|0
    0|0
  • bence bir önemi yok kim büyük olduğunun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;